Aktualności

28.02.2009

Wygrany turniej dziewcząt MOS Wola z rocznika 1996 w Legionowie.

Młode siatkarki MOS Wola z rocznika 1996 wygrały Ogólnopolski Turniej czwórek w Legionowie , z udziałem 13 drużyn. Młode siatkarki trenera Artura Wójcika odniosły komplet zwycięstw.

 • Zwycięski zespół MOS Wola dziewcząt rocznika 1996 w Legionowie
  Zwycięski zespół MOS Wola dziewcząt rocznika 1996 w LegionowieBardzo dobrze spisały się nasze młode siatkarki z rocznika 1996 na Ogólnopolskim Turnieju mini siatkówki w kategorii „czwórek” w Legionowie.

Pierwszy zespół z kompletem zwycięstw wygrał turniej. Najpierw w grupie zwycięstwa z Legionowią II, Lubowidzem (udany rewanż za finał poprzedniego turnieju) i Płockiem, a następnie w finale z Ostrołęką i Legionowią.

Drugi zespół po pierwszym zwycięstwie z Ostrołęką doznał dwóch pechowych porażek na przewagi z Gdańskiem i Płockiem i musiał grać o miejsca 7-9. Tam odniósł dwa zwycięstwa i zajął siódme miejsce. Cieszy to, że oprócz już dużych umiejętności siatkarskich nasze zespoły legitymują się najlepszymi warunkami fizycznymi, co (przy dalszej ciężkiej pracy) dobrze rokuje na przyszłość.


Końcowa kolejność turnieju:

 1. MOS Wola I Warszawa
 2. Legionowia I
 3. Ostrołęka I
 4. Lubowidz
 5. Płock I
 6. Płock III
 7. MOS Wola II

W turnieju udział wzięło 13 zespołów.


Drużyny zagrały w następujących składach:


MOS Wola I: Prus Zuzanna, Nawrot Nina, Filipiak Wiktoria, Misiak Beata, Nadowska Małgosia, Trener Wójcik Artur.


MOS Wola II: Cięszczyk Sandra, Drzewiecka Luiza, Jastrzębska Paulina, Szustak Małgosia, Malarowska Anita. Trener Maruszkin Krzysztof.  

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy