Aktualności

26.02.2009

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola zagra o drugą ligę.

Pierwsza drużyna seniorów MOS Wola zagra o awans do pierwszej ligi. Druga drużyna MOS Wola (oparta na juniorach) zajęła drugie miejsce w III lidze i wystąpi w rozgrywkach o wejście do II ligi. Młodzi siatkarze wyjadą na turniej półfinałowy do Ełku.

  • Drużyna juniorów MOS Wola, która gra w rozgrywkach mężczyzn jako MOS Wola II.
    Drużyna juniorów MOS Wola, która gra w rozgrywkach mężczyzn jako MOS Wola II.

Pierwsza drużyna seniorów MOS Wola zagra o awans do pierwszej ligi. Druga drużyna MOS Wola (oparta na juniorach) zajęła drugie miejsce w III lidze i wystąpi w rozgrywkach o wejście do II ligi.
Młodzi siatkarze wyjadą na turniej półfinałowy do Ełku.                                                                                                                              
                                                                                                                                              Oto terminarz gier turnieju półfinałowego , który odbędzie się w Ełku , w terminie 6 - 8 marca w hali MOSiR.

Piątek (06.03.2009) Godz. 16.00

Mecz nr 1 UMKS FPP MIKRO Ełk - .  ULKS Wolanka Wola Osowińska

Pół godziny po meczu nr 1

Mecz nr 2 UMKS MOS Wola II Warszawa - UKS Orion G2 Bielsk Podlaski

Sobota (07.03.2009) godzina 9.00

Mecz nr 3 ULKS Wolanka Wola Osowińska- UKS Orion G2 Bielsk Podlaski

Pół godziny po meczu nr 3

Mecz nr 4 UMKS FPP MIKRO Ełk - UMKS MOS Wola II Warszawa

Niedziela (08.03.2009) godzina 10.00

Mecz nr 5 UMKS MOS Wola II Warszawa - ULKS Wolanka Wola Osowińska

Pół godziny po meczu nr 5

Mecz nr 6 UKS Orion G2 Bielsk Podlaski - UMKS FPP MIKRO Ełk

-----------------------------------------------------------------------------------------



Oto zestawienie wszystkich turniejów i uczestników gier o awans do drugiej ligi:


Turnieje półfinałowe seniorów:

   grupa 1                          grupa 2
KPS RKS  Lechia Tomaszów      MKS Wisłok Strzyżów
SSPS OPEN Czarni Oleszyce      LKS Zawisza Pajęczno
---                                         KS Wanda Kraków
UMKS Kęczanin Kęty                 ---
 
   grupa 3                              grupa 4
AZS Politechnika Lubelska          UMKS FPP Mikro Ełk
LUKS Żubr TL Białowieża            UMKS MOS Wola II Warszawa
AZS UW Warszawa                    UKS Orion G2 Bielsk Podlaski
MKS Truso Grupa Wodna Elbląg   ULKS Wolanka Wola Osowińska

   grupa 5                             grupa 6
TSS Nowa Rega Trzebiatów     BKS Chemik Bydgoszcz
GLKS Polanin Strzałkowo          MKS KORAB Puck
Trefl SA Piłka Siatkowa            KS Grześki Goplana Kalisz
LZS Jastrzębie Lipno                UKS Bronek Koszalin

   grupa 7                          grupa 8
KS Burza Wrocław                MMKS Kędzierzyn Koźle
---                                      WKS "Sobieski" Żagań
MLKS "Volley" Gubin              ---
LZS TOR Dobrzeń Wielki        KS Bielawianka Bielawa


 

 

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy