Aktualności

25.02.2009

Siatkarze MOS Wola rozpoczynają walkę o awans do pierwszej ligi.

W najbliższą sobotę i niedzielę siatkarze MOS Wola zagrają pierwsze dwa mecze w fazie play-off z Pekpolem Ostrołęka. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów. MOS Wola wygrał rundę zasadniczą II ligi i teraz przystępuje do decydującej rozgrywki.

  • MOS WOLA WARSZAWA
    MOS WOLA WARSZAWA

W najbliższą sobotę i niedzielę siatkarze MOS Wola zagrają pierwsze dwa mecze w fazie play-off z Pekpolem Ostrołęka. Rywalizacja toczy się do trzech wygranych meczów. MOS Wola wygrał rundę zasadniczą II ligi i teraz przystępuje do decydującej rozgrywki w walce o awans do pierwszej ligi.

Rywalizacja w fazie play - off toczy się do trzech wygranych meczów.

MOS Wola dwa pierwsze mecze rozegra w swojej hali , przy ul. Rogalińskiej 2.    W sobotę, 28 lutego o godz. 17,30  pierwszy mecz, zaś w niedzielę , 1 marca o godz. 13,00 drugie spotkanie.

Następnie rywalizacja przeniesie się do Ostrołęki. W przypadku wyniku 2:2 w meczach, ostatnie spotkanie odbędzie się ponownie w hali MOS Wola.            


Przyjdź w sobotę na godz. 17,30 oraz w niedzielę na 13,00  i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rywalizacji z Pekpolem Ostrołęka oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie spotkań MOS Wola Warszawa - Pekpol Ostrołęka będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA
PROPORCZYKI MOS WOLA
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola


SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
                                                                   
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy