Aktualności

20.02.2009

Gazeta ECHO na WOLI : Siatkarze blisko pierwszej ligi

Lokalna gazeta "ECHO na WOLI " w wydaniu z dnia 20 lutego w artykule pt. "Siatkarze blisko pierwszej ligi " pisze: Siatkarze MOS-u Wola wygrali rundę zasadniczą II ligi mężczyzn i rozpoczynają teraz walkę w play off o wejście do I ligi "...

  • ECHO NA WOLI
    ECHO NA WOLI

Lokalna gazeta ECHO na WOLI  w wydaniu z dnia 20 lutego zamieszcza  artykuł  pt.

"SIATKARZE  BLISKO  PIERWSZEJ  LIGI " "


Siatkarze MOS-u Wola wygrali rundę zasadniczą II ligi mężczyzn i rozpoczynają teraz walkę w play off o wejście do I ligi.
 
Zakończyły się rozgrywki o mistrzostwo II ligi mężczyzn w siatkówce. Zespół siat-karzy MOS Wola spisał się znakomicie i wygrał rundę zasadniczą II ligi, czyli roz-grywki 10 drużyn systemem "każdy z każdym, mecz i rewanż", które trwały od 27 września do 7 lutego.

O ocenę dotychczasowych występów siatkarzy z ul. Rogalińskiej poprosiliśmy Krzysztofa Zimnickiego, prezesa klubu MOS Wola. - Nasz zespół spisał się znakomicie i sprawił nam wielką niespodziankę. W drużynie mamy prawdziwą mieszankę rutyny z młodością. Grającym trenerem zespołu MOS Wola jest Piotr Szulc, siatkarz znany z występów w klubach ekstraklasy. Inni doświadczeni zawodnicy to Tomasz Skalski oraz wychowankowie MOS Wola, którzy po zakończeniu gry w klubie młodzieżowym z Woli spędzili wiele lat na parkietach w drużynach ekstraklasy bądź II ligi, a teraz powrócili do gry w klubie macierzystym - Marcin Drabkowski, Jakub Korpak i Piotr Żuber. Uzupełniał ich atakujący Paweł Sutyniec. Pozostali siatkarze MOS-u w II lidze to młodzi 19-, 20-latkowie, mistrzowie Polski juniorów z roku 2008: Łukasz Makowski, Witold Pawlewicz, Robert Iliński, Bartosz Kaczmarek oraz świetnie spisujący się libero, Michał Żurek. Dodatkowo w zespole mężczyzn grali wyróżniający się aktualni juniorzy Mateusz Behr, Mariusz Schamlewski i Konrad Nassalski.

Rywalem siatkarzy MOS-u będzie teraz zespół Pekpolu Ostrołęka, z którym warszawiacy wygrali na wyjeździe ostatni mecz rundy zasadniczej 3:0. Mecze od-będą się 28 lutego (godz. 17,30) oraz 1 marca (godz. 13) w hali przy ulicy Rogalińskiej 2. Wszyscy kibice mile widziani.W tym samym numerze w innym tekście pt. TRENINGI DLA KAŻDEGO , gazeta zamieszcza zaproszenie na siatkówkę dla najmłodszych oraz na zajęcia w grupach siatkówki rekreacyjnej w II semestrze.
Artykuł o MOS Wola ilustrowany jest zdjęciami.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy