Zwycięstwo 3:0 kadetów MOS Wola z Pekpolem Ostrołęka w drugim dniu finałów.

Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 zespół Pekpolu Ostrołęka w drugim dniu turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza , rozgrywanego w Ostrołęce. Metro Warszawa pokonało 3:2 Czarnych Radom. Jutro MOS Wola gra decydujący pojedynek z Metrem.

Kadeci MOS Wola pokonali 3:0 zespół Pekpolu Ostrołęka w drugim dniu turnieju finałowego mistrzostw Mazowsza , rozgrywanego  w Ostrołęce.
Metro Warszawa pokonało 3:2 Czarnych Radom. Jutro MOS Wola gra decydujący pojedynek z Metrem.

MOS Wola Warszawa - Pekpol Ostrołęka 3:0 (25:20)(25:16)(25:12)

MOS Wola: Biernat, Gluz, Skolimowski, Michalak, Urbański, Smoliński, Strzeżek, Linka, Skiepko, Szala.

W pierwszym secie trwała wyrównana walka do połowy partii. Potem juz MOS Wola osiagnał przewagę.
Dwa pozostałe sety odbywały sie pod kontrolą siatkarzy MOS Wola i zakończyły się wyraźnymi wygranymi.

W meczu Czarnych Radom z Metrem Warszawa radomianie prowadzili 2:0, ale Metro nie poddało się i wygrało ostatecznie 3:2.

Jutro MOS Wola gra z Metrem i naszych siatkarzy czeka trudne wyzwanie, ponieważ chcąc awansować do mistrzostw Polski muszą wygrać z Metrem 3:0 lub 3:1.