Aktualności

08.02.2009

Młodziczki MOS Wola wygrały towarzyski turniej na Pradze.

Zespół młodziczek MOS Wola trener Elżbiety Lizińczyk zwyciężył w towarzyskim turnieju Dyrektora Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga Północ w Warszawie z udziałem 10 drużyn. Dziewczęta wygrały wszystkie mecze , a w finale poknały MKS Pionki.

  • Drużyna młodziczek z trener Elżbietą Lizińczyk
    Drużyna młodziczek z trener Elżbietą Lizińczyk


W dniu 8.02.09 młodziczki UMKS MOS Wola wzięły udział w towarzyskim turnieju zorganizowanym przez Dyrektora Dzielnicowego Ośrodka Sportu i Rekreacji Praga Północ w Warszawie. Startowało 10 zespołów podzielonych na dwie grupy, w których grano „każdy z każdym” jednego seta do 25 punktów.

Nasze dziewczęta wygrały kolejno z „Ósemką” Pruszków, z Gim 30 Praga Północ, z UKS Ateną i z Radomiem. W finale o I miejsce grały z MKS Pionki i wygrały 25:16. zajmując w całym turnieju I miejsce.

MOS Wola wystąpił w składzie: Szyjka Iza (kapitan), Kołtuniak Ola, Grzeszczak Ola, Dziekańska Julita, Gawlik Kamila, Jasik Julka, Grajek Paulina, Koper Magda, Ambroziak Kasia, Robaszkiewicz Marta, Trzos Sara.

Podopieczne trener Elżbiety Lizińczyk  zagrały bardzo dobrze wszystkie mecze. Dysponowały pewną zagrywką i bardzo dobrym przyjęciem i nagraniem piłek sytuacyjnych, dokładną wystawą i silnym atakiem. Wszystkie zasłużyły na słowa uznania za ambitną grę na boisku i koncentrację w momentach trudnych, a także konsekwentną realizację założeń taktycznych. Nagrodę dla najlepszej zawodniczki w zespole otrzymała Iza Szyjka.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy