Aktualności

07.01.2009

Drugoligowe derby Warszawy w sobotę na Rogalińskiej.

Drużyna seniorów MOS Wola w sobotę, o godz.17,00 zagra swój kolejny mecz w rozgrywkach o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn. Lider tabeli podejmie w hali MOS-u przy ul. Rogalińskiej drużynę siatkarzy Legii Warszawa. Zapraszamy !

  • Drużyna seniorów MOS Wola w II lidze.
    Drużyna seniorów MOS Wola w II lidze.Drużyna seniorów MOS Wola w sobotę, o godz.17,00 zagra swój kolejny mecz w rozgrywkach o mistrzostwo drugiej ligi mężczyzn. Lider tabeli podejmie w hali MOS-u przy ul. Rogalińskiej drużynę siatkarzy Legii Warszawa. Zapraszamy !

Aktualna tabela II ligi :
miejsce drużyna mecze punkty sety
1 MOS Wola Warszawa 14 33 39:18
2 ZKS Ślepsk Augustów 13 31 35:16
3 Ósemka Elmo Siedlce 13 27 32:18
4 AZS UWM II Olsztyn 13 25 29:21
5 Pekpol Ostrołęka 13 23 28:22
6 KKS Armat Kozienice 13 18 25:25
7 GTS Wilga Garwolin 13 15 22:29
8 SKF Legia Warszawa 12 9 13:30
9 MKS Czarni Pruszcz Gdański 14 8 16:38
10 GTS Stoczniowiec Gdańsk 12 6 11:33Przyjdź w sobotę na godz. 17,00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy, liderów rozgrywek II ligi , w rywalizacji z Legią Warszawa oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.

W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa -  Legia Warszawa będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA
PROPORCZYKI MOS WOLA
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy