Aktualności

18.12.2008

Ciekawy mecz II ligi mężczyzn w sobotę na Rogalińskiej.

W sobotę o godz.17,00 w hali MOS-u przy Rogalińskiej zagrają lider tabeli ,MOS Wola z trzecią drużyną , AZS II Olsztyn. Siatkarze MOS Wola pragną zrewanżować się rywalom za porażkę w pierwszej rundzie w Olsztynie. Zapowiada się ciekawie ZAPRASZAMY

  • Siatkarze MOS Wola , zespół seniorów II ligi mężczyzn.
    Siatkarze MOS Wola , zespół seniorów II ligi mężczyzn.
W sobotę o godz.17,00 w hali MOS-u przy Rogalińskiej zagrają lider tabeli , czyli MOS Wola z trzecią drużyną drugoligowej tabeli , AZS II Olsztyn. Siatkarze MOS Wola pragną zrewanżować się rywalom za porażkę w pierwszej rundzie w Olsztynie. Zapowiada się ciekawie. ZAPRASZAMY !

Rozgrywający AZS II Olsztyn Grzegorz Pietkiewicz w wywiadzie dla Strefy Siatkówki zapowiada sprawienie kolejnej niespodzianki w meczu z MOS Wola.

Oto fragment wywiadu:
" Przed wami trudny mecz z MOS Wola Warszawa. W minionej rundzie zdołaliście wygrać z aktualnym liderem.
- Myślę, ze ten mecz będzie się różnił od poprzedniego. Gramy na wyjeździe. Nie będzie z nami Marka Wawrzyniaka ani Tomka Stańczuka. A rywal będzie wyjątkowo zmotywowany żeby nas ograć i zrewanżować się za porażkę. Zagramy na luzie i postaramy się o kolejną niespodziankę.

Siatkarze MOS Wola chcą zrewanżować się rywalom i to z dwóch powodów. Po pierwsze zawodnicy Piotra Szulca jeszcze pamiętają niespodziewaną wpadkę w Olsztynie i pragną zwyciestwa, a po drugie jest to mecz z bardzo groźnym rywalem, który zajmuje trzecie miejsce i ma niewiele punktów starty do prowadzących w tabeli naszych siatkarzy. Mecz z takim rywalem ma podwójne znaczenie.

Przyjdź w sobotę na godz. 17,00 i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rywalizacji z AZS II Olsztyn oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka, a także na portierni tuż przed meczem.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.
<
W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny MOS Wola Warszawa przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu MOS Wola Warszawa - AZS II Olsztyn będą do wylosowania:

SZALIK KLUBOWY MOS WOLA
PROPORCZYKI MOS WOLA
koszulki T-Shirt MOS Wola
breloczki z logo klubowym MOS Wola
nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy