Aktualności

12.12.2008

Juniorki MOS Wola awnasowały do najlepszej czwórki na Mazowszu.

Juniorki MOS Wola wygrały 3:0 rewanżowy mecz w fazie play-off mistrzostw Mazowsza z Pruszkowem na wyjeździe i tym samym awansowały do najlepszej czwórki na Mazowszu. Teraz zagrają mecze z Ostrołeką o awans do finałowej dwójki.

  • Juniorki MOS Wola
    Juniorki MOS Wola
Juniorki MOSu w najlepszej czwórce na Mazowszu. Nasze juniorki rozegrały rewanżowy mecz w ramach fazy play-off, na wyjeździe z zespołem MKS MOS Pruszków. Pokonały swoje przeciwniczki zdecydowanie, przewyższając je we wszystkich elementach technicznych.

Mecz zakończył się zwycięstwem MOS Wola 3:0 (25:15, 25:7, 25:21)

Skład MOSu Wola: Przepiórka Ola, Draganiak Magda, Pietrzyńska Agnieszka, Dąbrowska Kasia, Cichocka Karolina, Wypychowska Marta, Kowalewska Paulina (kapitan), Grzeszczak Kamila, Kobus Agnieszka (libero)

Dzięki temu zwycięstwu, juniorki MOSu znalazły się w najlepszej czwórce na Mazowszu, obok drużyn: MUKS Sparty Warszawa, Energoglobal Nike Ostrołęka, UKS 33 Radom.

W najbliższy poniedziałek (15 grudnia) podopieczne trenera Stanisława Lizińczyka zagrają na wyjeździe mecz z Ostrołęką, a następnie rewanż w piątek (19 grudnia) o godzinie 18:00 na hali przy ulicy Rogalińskiej 2.

Te spotkania decydować będą czy juniorki zagrają w finale Mistrzostw Mazowsza i tym samym czy będą reprezentować nasze województwo w Mistrzostwach Polski.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy