Aktualności

07.12.2008

Młodziczki MOS Wola wygrały Turniej Mikołajkowy w Skarżysku Kamiennej.

  • Drużyna młodziczek MOS Wola z trener Elżbietą Lizińczyk
    Drużyna młodziczek MOS Wola z trener Elżbietą Lizińczyk
W sobotę 6.XII.08 młodziczki MOS-u Wola wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju w Skarżysku Kamiennej i zajęły I miejsce wygrywając kolejno: 2:0 z Ostrowcem Świętokrzyskim, 2:0 ze Skarżyskiem i 2:1 z Radomiem. Nasze dziewczęta grały bardzo dobrze od samego początku. Dokładnie przyjmowały zagrywkę i ambitnie walczyły w obronie. Nie ustępowały także w grze na siatce. Większość piłek kończyła świetnie dysponowana Iza Szyjka, ale na pochwałę zasługują tym razem nasze wystawiające – Dziekańska Julita („Żuraw”) i Gawlik Kamila („Jeżyk”) – które starannie przykładały się do każdego „drugiego” odbicia. Cały zespół zasłużył na słowa uznania za konsekwencje w grze i realizacji poleceń trenerki.

W turnieju brało udział 6 zespołów podzielonych na dwie grupy. Szkoda, że nie był on rozgrywany systemem „każdy z każdym” (byłoby wtedy więcej grania). Miejmy nadzieje, że te zwycięstwa, a szczególnie z Radomiem pozwolą dziewczynom uwierzyć we własne możliwości i będą stanowiły dobry prognostyk przed kolejnym kalendarzowym turniejem w ramach Mistrzostw Mazowsza.

Skład zespołu:

Szyjka Iza (kapitan), Grajek Paulina, Gawlik Kamila, Grzeszczak Ola, Dziekańska Julita, Jasik Julka, Ambroziak Kasia, Koper Magda, Robaszkiewicz Marta oraz w ostatnim meczu z Radomiem Otto Ola
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy