Kadeci MOS I Wola przegrali z Ostrołęką w rozgrywkach Mazowsza.

Kadeci MOS-u I Wola przegrali na Rogalińskiej z Pekpolem Ostrołęka 1:3 w meczu rundy rewanżowej Mistrzostw Mazowsza.

Kadeci MOS-u Wola przegrali na Rogalińskiej z Pekpolem Ostrołęka 1:3 w meczu rundy rewanżowej Mistrzostw Mazowsza.

MOS I Wola - Pekpol Ostrołęka 1:3 (31:29,23:25,23:25,12:25)

MOS Wola: M. Michalak, J. Linka, D. Skiepko, R. Nikonowicz, P. Smoliński, K. Wiązecki oraz Ł. Trzciński (libero), M. Biernat, W. Mazowiecki, J. Wiliński.

Mecz rozpoczął się od dobrych akcji MOS-u, jednak goście nie składali broni i dzięki temu cały mecz (oprócz ostatniego seta) mógł się podobać. Spotkanie obfitowało w efektowne ataki i obrony. Widać było mobilizację z obydwu stron. Często o wyniku końcowym seta decydowały pojedyncze akcje, detale, a czasem też odrobina szczęścia.

Drugi i trzeci set to imponująca pogoń MOS-u Wola za rywalami, którzy mieli kilkupunktową przewagę, a następnie przegrana "na przewagi" w samej końcówce. Jedynie ostatni set, dzięki dobrej zagrywce gości i słabej postawie MOS-u Wola w przyjęciu, charakteryzował się znaczną przewagą drużyny przyjezdnej.