Aktualności

22.11.2008

III Zjazd Wojewódzki Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Województwa Mazowieckiego.

W Warszawie odbył się III Zjazd Wojewódzki SZS Warszawy i Mazowsza. Podsumowano 4-letnią kadencję i wybrano nowe władze. Uczestniczący w Zjeździe prezes UMKS MOS Wola Krzysztof Zimnicki został wybrany delegatem na Zjazd Krajowy Szkolnego Zw.Sportowego.

  • Szkolny Związek Sportowy
    Szkolny Związek Sportowy
W Warszawie , w sali konferencyjnej OSiR Polna odbył się III Zjazd Wojewódzki SZS Warszawy i Mazowsza. Podsumowano 4-letnią kadencję , odznaczono najbardziej zasłużonych działaczy sportu szkolnego i wybrano nowe władze.

W strukturach organizacyjnych SZS Warszawy i Województwa Mazowieckiego funkcjonują 34 Zarządy Powiatowe z Mazowsza, 10 Zarządów Dzielnicowych z terenu Warszawy oraz 23 Międzyszkolne i Uczniowskie Kluby Sportowe z osobowością prawną.

Zebrani na zjeździe działacze sportu szkolnego przyjęli sprawozdanie z działalności Zarządu, sprawozdanie Komisji Rewizyjnej.

Przewodniczącym SZS Warszawy i Mazowsza wybrano na nową kadencję pana Jana Dorosiewicza , wiceprzewodniczącym urzędującym wybrano pana Piotra Foksa.

Uczestniczący w Zjeździe prezes UMKS MOS Wola pan Krzysztof Zimnicki został wybrany delegatem na Zjazd Krajowy Szkolnego Związku Sportowego, który odbędzie się w grudniu.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy