Aktualności

16.11.2008

Niespodziewana porażka seniorów w II lidze z Czarnymi Pruszcz Gdański.

Zespół seniorów MOS Wola, po wczorajszej wygranej w Gdańsku ze Stoczniowcem, dziś nieoczekiwanie przegrał 1:3 z Czarnymi Pruszcz Gdański w meczu rozegranym awansem w rozgrywkach II ligi.

  • Zespół seniorów MOS Wola Warszawa , grający w II lidze mężczyzn.
    Zespół seniorów MOS Wola Warszawa , grający w II lidze mężczyzn.
Zespół seniorów MOS Wola , po wczorajszej wygranej w Gdańsku ze Stoczniowcem, dziś nieoczekiwanie przegrał 1:3 z Czarnymi Pruszcz Gdański w meczu rozegranym awansem w rozgrywkach II ligi mężczyzn.

Czarni Pruszcz Gdański - MOS Wola Warszawa 3:1 (25:23)(20:25)(30:28)(25:20)

Skład MOS Wola: Drabkowski, Pawlewicz, Sutyniec, Korpak, Iliński, Żuber, Żurek (libero) oraz Kaczmarek, Szulc, Schamlewski.

Wypowiedź trenera Piotra Szulca na temat meczu w Pruszczu Gdańskim :

Dzisiejszą niespodziewaną porażkę biorę na siebie. Wczoraj rozgromiliśmy podobny zespół w Gdańsku. Tak jest, ze ciężko zmobilizować drużynę do gry z zespołami z dołu tabeli. Dzisiaj wszyscy dostaliśmy lekcje, przed którą przestrzegałem przed spotkaniem, ale widocznie trzeba było się oparzyć, żeby zrozumieć, ze nikt przed nami się nie położy przed meczem. To taka lekcja pokory - trochę droga bo za trzy punkty. Jeżeli chodzi o zawodników to mam taka zasadę, ze nie piętnuje nikogo po porażkach, przegrywamy i wygrywamy razem. Jasne, ze porównując mecz wczorajszy do dzisiejszego można stwierdzić, iż niektórzy zapomnieli przez noc jak się gra w siatkówkę. Na pewno przeanalizujemy to spotkanie dokładnie, aby takie wpadki się nie zdarzały. Nie będę rozdzierał również szat bo i tak najważniejsze mecze decydujące o układzie w tabeli zagramy z kandydatami do awansu.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy