Kolejne mecze drugiego zespołu kadetów MOS Wola.

Drugi zespół kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego gra ze zmiennym szczęściem w rozgrywkach II ligi Mazowsza. Nasz zespół przegrał z UKS Dębina Nieporęt , natomiast wygrał mecze ze Zrywem Pułtusk i Mega Gim Zawidz.

Oto mecze rozegrane w ostatnich dwóch tygodniach przez drużynę kadetów MOS Wola II:

W dniu 25 października br

UKS Dębina Nieporęt - MOS II Wola 3:1 (18:25)(25:19)(25:20)(25:17)

Skład MOS II Wola: Rogoziński, Franczak, Dmowski, Szumski, Czapla, Skolimowski, oraz Miazga, Poreda, Szewczyk.

Po dobrym pierwszym secie, gdzie MOS Wola kontrolował sytuację na boisku drużyna straciła rytm gry, niestety w pewnej mierze przez decyzje sędziów.
Nerwowa atmosfera i duża liczba błędów własnych przyczyniła się do porażki.

------------------------------

W dniu 27 października 2008 roku

MOS Wola II - Zryw Pułtusk 3:0 (25:17)(25:20)(25:21)

Skład MOS II Wola: Rogoziński, Poreda , Dmowski, Szumski, Miazga, Skolimowski oraz Seńczuk, Chiniewicz, Franczak, Gerymski.

Dobra, równa gra drużyny MOS-u. Najlepszy swój dotychczasowy mecz zagrał Marcin Miazga. Popisywał się dobrą grą w ataku, śmiałymi decyzjami.
Stałą dobrą formę prezentuje Piotr Szumski . Pierwszy raz z dobrej strony pokazali się Mateusz Poreda i Michał Seńczuk.

W dniu 8 listopada br. MOS Wola II - Mega Gim Zawidz 3:0 (25:23)(25:16)(25:18)

Skład MOS Wola II : Poreda , Dmowski, Szumski, Seńczuk, Miazga, Franczak, Rogoziński, Zwiep.

Wymagający przeciwnik, lider tabeli zmusił MOS II Wolę do dobrej gry w pierwszym secie. Po dobrej zmianie Franczaka, który wszedł na zmianę, wygraliśmy końcówkę seta 25:23.
Póżniej MOS Wola całkowicie kontrolował sytuację. Wszyscy gracze na boisku zasługują na wyróżnienie, ponieważ wszyscy wywiązywali się z powierzonych zadań.
Mecz ten pokazał ustabilizowaną formę drużyny.