Aktualności

04.11.2008

22. MIędzynarodowy Turniej Młodzików WOLA - CUP 2008

W najbliższy weekend odbędzie się 22. Turniej WOLA - CUP ' 2008 w kategorii młodzików z udziałem 10 drużyn . Z zagranicy przyjadą Aon hotVolleys Wiedeń z Austrii, VC Dresden z Niemiec i ZS Karpatska Svidnik ze Słowacji. Stawkę uzupełnią polskie drużyny.

  • Plakat 22. Międzynarodowego Turnieju Siatkówki  Młodzików
    Plakat 22. Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Młodzików "WOLA - CUP"
W najbliższy weekend odbędzie się 22. Międzynarodowy Turniej WOLA - CUP ' 2008 w kategorii młodzików z udziałem 10 drużyn .

Z zagranicy przyjadą Aon hotVolleys Wiedeń z Austrii, VC Dresden z Niemiec i ZS Karpatska Svidnik ze Słowacji. Stawkę uzupełnią polskie drużyny.

Gospodarz turnieju, MOS Wola Warszawa wystawi dwa zespoły chłopców.

Jako MOS Wola I wystąpi drużyna młodzików (rocznik 1994) pod kierunkiem trenera Piotra Tabora.
Drugi zespół MOS Wola to chłopcy trenera Mateusza Osakowicza z rocznika 1995.

Wszystkie mecze odbędą się jednocześnie na trzech boiskach w hali OSiR Wola " Reduta" , przy ul. Redutowej 37 w piatek, sobotę i niedzielę.

PROGRAM GIER W TURNIEJU :

Grupa A:
GTS Wilga Garwolin
MOS I Wola Warszawa
ZS Karpatska Svidnik (Słowacja)
VC Dresden ( Niemcy)
UKS Plas Warszawa

Grupa B :
Aon hot Volleys Wiedeń (Austria)
AZS Olsztyn
MOS II Wola Warszawa
Junior Stolarka Wołomin
UKS Dębina Nieporęt


Piątek, 7.11.2008

godz.15,00 MOS I Wola - UKS Plas, MOS II Wola - Wołomin, Aon Hot Volley Wien - Nieporęt

o godz. 16,15 UROCZYSTE OTWARCIE TURNIEJU

godz.16,30 MOS I Wola - VC Dresden, Garwolin - Svidnik , AZS Olsztyn - Wołomin

godz. 17,45 UKS Plas - Garwolin , Nieporęt - MOS II Wola, Aon hot Volley - AZS Olsztyn

godz. 19,00 Svidnik - MOS I Wola , UKS Plas - - VC Dresden


Sobota , 8.11. 2008

godz.9,30 Garwolin - VC Dresden , MOS II Wola - AZS Olsztyn, Nieporęt - Wołomin

godz.10,45 Garwolin - MOS I Wola , VC Dresden - Svidnik, MOS II Wola - Aon hot Volley

godz.12,00 UKS Plas - Svidnik , Nieporęt - AZS Olsztyn, Wołomin - Aon hot Volley

PRZERWA OBIADOWA

Półfinały na krzyż

godz.15,30 A3 - B4 , A4 - B3

godz. 16,30 A1 - B2, A2 - B1


Niedziela , 9.11.2008

godz. 9,30 mecz o miejsce V, mecz o miejsce IX (A5-B5), mecz o miejsce VII

godz. 11,00 mecz o miejsce III i mecz o miejsce I

godz. 12,15 - 12,30 ZAKOŃCZENIE TURNIEJU, WRĘCZENIE PUCHARÓW I NAGRÓD

ZAPRASZAMY !
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy