Aktualności

31.10.2008

Czas pamięci, czas zadumy...

Nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli. Odeszli także przyjaciele z MOS-u Wola. W ostatnich latach odeszło ich bardzo wielu, zbyt wielu. Zapalmy więc znicze za tych, którzy odeszli, a o których pamiętamy...

  • Zapalmy znicze
    Zapalmy znicze
  • zapalmy znicze
    zapalmy znicze
  • Pożegnalismy redaktora Wojciecha Zielińskiego z WOT , który często robił relacje z MOS Wola.
    Pożegnalismy redaktora Wojciecha Zielińskiego z WOT , który często robił relacje z MOS Wola.
Dzisiaj nasze myśli kierujemy ku tym, którzy odeszli. Odeszli także przyjaciele z MOS-u Wola. W ostatnich latach odeszło ich bardzo wielu, zbyt wielu.

Zapalmy więc znicze za tych , którzy odeszli, a o których pamiętamy...

Zapalmy znicze za wszystkich ludzi MOS Wola , za byłych pracowników ośrodka , za szkoleniowców, za zawodników MOS-u Wola którzy odeszli, a których wspominamy i o których pamiętamy...

Kilka miesięcy temu pożegnaliśmy redaktora Wojciecha Zielińskiego z redakcji sportowej Warszawskiego Ośrodka Telewizyjnego, który bardzo często gościł z kamerą w MOS Wola i przygotowywał do emisji relacje z imprez siatkarskich , organizowanych w MOS Wola.

W ostatnich latach pożegnaliśmy młodych ludzi, naszych siatkarzy ... Dawida Mańkowskiego , 4-krotnego medalistę mistrzostw Polski, mistrza Polski 2002 r, Łukasza Jałozę , dwukrotnego mistrza Polski w siatkówce halowej i wicemistrza Polski w siatkówce plażowej.

Trzy lata temu pożegnaliśmy Arkadiusza Gołasia, reprezentanta Polski, olimpijczyka z Aten, wychowanka MOS Wola, który w naszych barwach był medalistą mistrzostw świata kadetów, trzykrotnym medalistą mistrzostw Polski , w tym mistrzem Polski juniorów ( jedyny tytuł mistrzowski w karierze) .


" ...W tym dniu zadumy w dniu naszych zmarłych
zapalmy znicze pod krzyżem cmentarnym.... "

Zapalmy znicze...

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy