Kolejne zwycięstwo kadetów MOS Wola w mistrzostwach Mazowsza

Zespół kadetów MOS Wola pokonał 3:0 drugą drużynę KS Metro w ramach rozgrywek pierwszej ligi mazowieckiej.

W środę kadeci MOS Wola pokonali w Mistrzostwach Mazowsza zespół Metro II 3:0 (22,17,20).

MOS wystąpił w składzie: Biernat, Linka, Urbański, Smoliński, Szala, Michalak oraz Strzeżek (libero), Trzciński, Ćwikła, Wiliński, Wiązecki, Skiepko.

Pierwszy set to dość wyrównana walka między obydwoma zespołami. W końcówce, po paru błędach MOSu i ambitnej postawie gości, na prowadzenie 22:18 wychodzi Metro II i... kolejne 7 punktów zdobywa MOS po spokojnej i konsekwentnej grze oraz przy małej pomocy przeciwnika, który zaczął popełniać błędy. Set wygrany 25:22.

Kolejne 2 sety charakteryzowała już spokojna gra gospodarzy, którzy kontrolowali przebieg spotkania. Kolejne sety wygrane do 17 i 22. W meczu zagrała cała dwunastka zawodników MOSu.