Mistrzostwa Mazowsza. Juniorzy przegrali z Radomiem, drugi zespół kadetów zwyciężył.

Zespół juniorów MOS Wola bardzo wyraźnie przegrał 0:3 z Czarnymi Radom we własnej hali przy Rogalińskiej. Natomiast drugi zespół kadetów MOS Wola pokonał UKS Plas Warszawa

Drużyna juniorów MOS Wola przegrała zdecydowanie z RCS Czarni Radom , w swojej hali przy ul. Rogalińskiej.

MOS Wola Warszawa - RTS Czarni Radom 0:3 (15:25)(21:25)(12:25)

Skład MOS Wola: Biernat, Chiniewicz,Schamlewski, Grygorczyk, Nassalski, Szala, Guz (libero) oraz Linka i Trzciński.

Juniorzy MOS Wola wysoko przegrali z Czarnymi Radom. Tylko w pierwszym secie do stanu 8:8 trwała wyrównana walka. Potem przewagę uzyskali goście, którzy grali bardzo konsekwentnie, nie robiąc błędów własnych. Zespół MOS Wola , na skutek dużej ilości błędów własnych, nie był w stanie nawiązać walki.

Podobnie było w drugim secie, ale drużyna z Radomia też zaczęła popełniać sporo błędów i mecz się wyrównał, ale poziom widowiska był słaby. W końcówce radomianie się zmobilizowali i gładko osiągnęli przewagę.

Trzeci set to już zupełna dominacja Czarnych Radom. Goście bombardowali siatkarzy MOS Wola zagrywką i uzyskali ogromną przewagę. Było już 9:0 dla radomian, kiedy gospodarze zdobyli pierwszy punkt ! Podrażnieni gospodarze zmobilizowali się jeszcze w końcówce i zdobyli trochę punktów, ale wynik seta mówi najwyraźniej, kto był zdecydowanie lepszy.

-------------------------------------------------

Drugi zespół kadetów MOS Wola trenera Krzysztofa Gałeckiego odniósł zwyciestwo w rozgrywkach mazowieckich.

MOS Wola II Kadeci – UKS Plas Warszawa 3:0 (25:14)(29:27)(25:23)

Skład MOS Wola :Rogoziński, Franczak, Miazga, Dmowski, Szumski, Skolimowski, ibero- Stachowiak oraz Poreda, Seńczuk, Szewczyk.

W ocenie trenera Gałeckiego dobry poziom sportowy zaprezentowali: Miazga, Dmowski i Stachowiak.

Kolejne mecze drużyny kadetów 2 odbęda się 25.10.2008 r. w Nieporęcie i 27.10.2008r. z Pułtuskiem w Warszawie.