Czwarte kolejne zwycięstwo juniorek MOS Wola w Mistrzostwach Mazowsza.

Drużyna siatkarek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka odniosła kolejne zwycięstwo w rozgrywkach pierwszej ligi juniorek na Mazowszu. Siatkarki MOS Wola pokonały 3:0 UKS 33 Radom.

Czwarte, kolejne zwycięstwo bez straty seta, odniosły nasze juniorki w rozgrywkach pierwszej ligi na Mazowszu. Przeciwniczkami tym razem były zawodniczki UKS 33 Radom. Mecz dostarczył sporo emocji zwłaszcza pierwszy set, w którym nasze dziewczęta dość wyraźnie prowadziły do stanu 8:4, później gra się wyrównała, a w końcówce obie drużyny miały piłki setowe. Więcej odporności psychicznej wykazały nasze dziewczęta i ostatecznie zwyciężyły w tym secie 29:27.

Następne sety przebiegały już wyraźnie pod dyktando naszej drużyny i zakończyły się odpowiednio 25:13 i 25:19.

Dobre spotkanie zagrała wystawiająca Ola Przepiórka, często myląc blok zawodniczek, a coraz pewniejszym punktem naszego zespołu staje się grająca na prawym skrzydle Kamila Grzeszczak. W decydujących momentach ważne piłki kończyła, najbardziej doświadczona z tej trójki, kapitan zespołu Małgorzata Lizińczyk.

Skład zespołu MOS Wola: Małgorzata Lizińczyk, Ania Kunysz, Ola Przepiórka, Kamila Grzeszczak, Magda Draganiak, Karolina Cichocka (libero), Agnieszka Pietrzyńska, Agnieszka Kobus, Paulina Kowalewska, Weronika Krzemińska

W poniedziałek juniorki zagrają ostatni mecz pierwszej rundy z zawodniczkami MUKS Sparta Warszawa o godzinie 16:45 przy ul. Jagiellońskiej.