Aktualności

05.10.2008

Pracowity weekend kadetek MOS Wola.

Zespółkadetek MOS Wola w czasie weekendu rozegrał dwa mecze w Mistrzostwach Mazowsza. W sobotę kadetki przegrały 0:3 ze Spartą Warszawa , a w niedzielę wygrały w Kozienicach 3:2.

  • Kadetki grały ze zmiennym szczęściem.
    Kadetki grały ze zmiennym szczęściem.
Miniony weekend kadetki spędziły bardzo pracowicie. W sobotę w swojej hali przyjmowały faworyta rozgrywek, czyli Spartę Warszawa. Tylko początek meczu był wyrównany, a nawet prowadziły dziewczęta z MOS-u, później do głosu doszły zawodniczki Sparty i już do końca meczu to one rządziły i dzieliły na boisku.

UMKS MOS WOLA - MUKS Sparta Warszawa 0 - 3 (11-25; 8-25; 13-24)

Niedzielny mecz był pierwszym meczem wyjazdowym. Tym razem przeciwniczkami były dziewczęta z KKS Armat Kozienice. Początek nie zapowiadał takiego horroru i nerwów.
Przez pierwsze dwa sety gra była dość wyrównana , ale ze stałym prowadzeniem mosowianek. Pewnie atakaowały A. Otto i K Sarnecka ze skrzydeł na zmianę zdobywając punkty. Trzeci set to gra błędów obu stron. Zarówno jedna jak i druga drużyna potrafiła wybronić bardzo trudne piłki i mocne ataki, aby za chwilę popatrzeć jak piłka spada pod nogi bez nawet próby odbioru.
Niestety nasze dziewczęta popełniły błędów więcej i przegrały tego seta. Niewiele zmieniło się w czwartym secie i tym razem znów górą były rywalki.

O wszystkim zadecydował piąty set. Na samym początku nasze dziewczęta uzyskały przewagę i na zmianę stron zeszły przy stanie 8:4 i w tym momencie coś się zacięło, zaczęły gubi znowu proste piłki, nie przyjmowały zagrywki i oddawały za darmo piłki na drugą stronę. Szybko się zrobiło 8:8. Na sam koniec przypomniała sobie o grze blokiem środkowa A. Doniek i zablokowała trzy ostatnie piłki meczu.

KKS Armat Kozienice - UMKS MOS Wola 2-3 (24-26; 19-25; 25-23; 25-23; 10-15)

W obu meczach UMKS MOS Wola wystąpił w składzie: Agata Borońska (kapitan), Otto Aleksandra, Sarnecka Katarzyna, Doniek Agnieszka, Jankowska Gabriela, Wiśniowska Aneta, Kobus Agnieszka, Brodziak Joanna (libero) Pietrzyńska Aneta, Dąbrowska Agata, Grzywacz Monika, Moczulska Joanna.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy