Dwa kolejne zwycięstwa zespołu juniorek MOS Wola.

Zespół juniorek MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka odniósł dwa kolejne zwycięstwa w rozgrywkach o mistrzostwo Mazowsza. Nasze siatkarki pokonały po 3:0 Nike Ostrołęka i Atenę Warszawa.

Nasze juniorki w dwóch kolejnych meczach I ligi Mazowsza odniosły zwycięstwa po 3:0.

25 września przeciwniczkami naszych siatkarek był zespół Energoglobal Nike Ostrołęka. Przy ulicy Rogalińskiej nie oglądaliśmy zbyt emocjonującego widowiska. Tylko w końcówce trzeciego seta było trochę wyrównanej walki o czym świadczy końcowy wynik tego seta 26:24. W dwóch poprzednich setach inicjatywa należała do dziewcząt z MOSu. Największym mankamentem w grze naszej drużyny było przyjęcie, trudnej zresztą, zagrywki przeciwniczek.

MOS – Energoglobal Nike Ostrołęka: 3-0 (25:16, 25:20, 26:24)

Skład juniorek MOS Wola: Lizińczyk Małgorzata (kapitan), Kunysz Anna, Przepiórka Aleksandra, Draganiak Magda, Kowalewska Paulina, Szczepankowska Asia, Kobus Agnieszka, Krzemińska Weronika, Dąbrowska Kasia, Grzeszczak Kamila, Cichocka Karolina (Libero)

03 października juniorki grały na wyjeździe przy ulicy Gruszczyńskiego z UKS Atena. Odniosły dość pewne zwycięstwo, jedynie w drugim secie było sporo wyrównanej gry, przeciwniczki prowadziły nawet 19:16. Końcówka jednak należała do juniorek MOSu i set ten zakończył się wynikiem 25:23 (1 set: 25:14, 3 set: 25:18).

Skład juniorek MOS Wola: Lizińczyk Małgorzata (kapitan), Kunysz Anna, Przepiórka Aleksandra, Draganiak Magda, Kowalewska Paulina, Kobus Agnieszka, Krzemińska Weronika, Grzeszczak Kamila, Pietrzyńska Agnieszka, Wypychowska Marta, Cichocka Karolina (Libero)

W piątek 10.10. o godzinie 18 przy ulicy Rogalińskiej gościmy zespół UKS 33 Radom, natomiast pierwszą rundę zakończy bardzo ważny mecz na wyjeździe, z faworytkami naszej ligi, zespołem Sparty Warszawa.