Aktualności

30.09.2008

Szkolenie statystyków w MOS Wola na Rogalińskiej.

Ponad 30 statystyków z klubów PlusLigi mężczyzn i kobiet uczestniczyło w szkoleniu prowadzonym przez włoskich specjalistów od programu Data Volley. W ramach szkolenia statystycy z całej Polski doskonalili zapis z meczu seniorów i juniorów MOS Wola.

  • Statystycy z całej Polski przybyli do MOS Wola
    Statystycy z całej Polski przybyli do MOS Wola
Ponad 30 statystyków z klubów PlusLigi mężczyzn i PlusLigi kobiet uczestniczyło w szkoleniu, prowadzonym przez włoskich specjalistów od programu komputerowego Data Volley. W ramach szkolenia statystycy z całej Polski doskonalili zapis z meczu, który rozgrywali w hali przy ul. Rogalińskiej seniorzy i juniorzy MOS Wola.

Ogromna grupa ludzi z laptopami przybyła do Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego WOLA, wzbudzając zaciekawienie młodzieży wolskiego ośrodka. Statystycy wszystkich drużyn ekstraklasy mężczyzn i kobiet zapisywali przebieg sparingowego meczu pomiędzy II - ligowym zespołem seniorów MOS Wola trenera Piotra Szulca (bez czołowych graczy pierwszej szóstki) , a drużyną juniorów z Woli, trenera Krzysztofa Felczaka.
Zdecydowanie wygrali seniorzy 3:0

Wszystkie kluby męskiej i żeńskiej ekstraklasy od tego sezonu otrzymały program komputerowy Data Volley i będą obowiązkowo prowadzić statystyki z meczów ligowych. Dlatego przedstawiciele wszystkich klubów doskonalą się na specjalnie zorganizowanym szkoleniu.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy