Aktualności

26.09.2008

Siatkarze MOS Wola rozpoczynają sezon w II lidze mężczyzn.

Drużyna seniorów MOS Wola pierwszy mecz w sezonie 2008 / 2009 rozegra w ...Pruszkowie. Mecz z drużyną Ślepsk Augustów odbędzie się w sobotę o godz.15,00 w hali sportowej przy ul.Gomulińskiego, w ramach uroczystości z okazji 10 lat Powiatów Polskich.

  • Plakat obchodów10 lat Powiatów Polskich
    Plakat obchodów10 lat Powiatów Polskich
Drużyna seniorów MOS Wola , pod kierunkiem trenera Piotra Szulca , pierwszy mecz w ramach rozgrywek II ligi w sezonie 2008-2009 rozegra w Pruszkowie.


Mecz pomiędzy MOS WOLA Warszawa, a zespołem Ślepsk Augustów odbędzie się w sobotę o godz.15,00 w hali sportowej przy ul.Gomulińskiego, jako mecz pokazowy , w ramach uroczystości z okazji 10 lat Powiatów Polskich.

Mecz o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędzie się z okazji otwarcia nowej hali w Pruszkowie, jako popularyzacja piłki siatkowej.


------------------------------------------
Na stronie Strefy Siatkówki ukazała się zapowiedź rozpoczynającego się sezonu w II lidze. Oto co napisano o rozgrywkach II ligi mężczyzn w grupie III, w której gra w tym sezonie dryżyna seniorów MOS Wola Warszawa:

Grupa III

W grupie trzeciej rozpoczynający się sezon zapowiada się bardzo ciekawie. Po dwóch latach, w ciągu których faworyt był jasno określony i nie było mowy o emocjach dotyczących awansu do wyższej klasy rozgrywkowej, nadchodzi w końcu czas wyrównanych bojów.

W górnej części tabeli najmocniejszym wydaje się być Ślepsk Augustów, który dokonał kilku wzmocnień, ale w składzie pozostali też trzonowi zawodnicy. Klamrą spinającą ten skład będzie z pewnością grający trener – Adam Aleksandrowicz.

Do walki o prymat włączą się też z pewnością inne drużyny, Pekpol Ostrołęka, MOS Wola Warszawa i Ósemka Siedlce powinny znaleźć się w czwórce, która będzie walczyć o poszczególne pozycje w górze tabeli. Z utrzymaniem nie powinna mieć problemu zawsze solidna ekipa z Garwolina, która może się pokusić o niespodzianki w meczu z faworytami.
Pozostałe drużyny powinny walczyć o utrzymanie i trudno wskazać pewnego kandydata do spadku.

info za stroną siatka.org
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy