Ulegamy po walce z silniejszym przeciwnikiem LTSu

Juniorki MOS WOLA pomimo ogromnej woli walki, bardzo dobrej obronie w polu nie dały rady urwać seta siatkarkom z Legionowa. Ulegamy w trzech setach, które oglądało się z przyjemnością. To był jeden z tych meczów w którym przegrywa się w ładnym stylu.

Można wiele powiedzieć o pojedynku juniorek MOS WOLA z LTS Legionovią, ale nie można odmówić siatkarkom z Woli waleczności . Wygrało dzisiaj doświadczenie i warunki fizyczne rywalek, ale styl obrony Mosianek oraz niezwykle pozytywna atmosfera w zespole wywoływała miłe dla oka wrażenia. Na uwagę i podkreślenie zasługują  Olga i Julka , które zmuszały rywalki do kapitulacji. Dobrze dziewczęta zagrały w polu, widac było życie, ruch i zaangażowanie . Zabrakło wykończenia i agresywności i czasami cwaniactwa na siatce, ale to kwestia ogrania i umiejętności szybkiej analizy przeciwnika i jeszcze szybszej reakcji.  W dwóch pierwszych partiach przeciwniczki po wypracowaniu  przewagi , kontrolując grę wykorzystały swoje atuty fizyczne doprowadzając do wygranej 25:18. Siatkarki z Rogalińskiej równorzędną grę prowadziły w trzeciej partii. W środkowej części seta, dajemy odskoczyć przeciwniczkom na 2 punkty i niestety już nie potrafimy  dojść atakującym bezlitośnie siatkarkom LTS.

UMKS MOS WOLA WARSZAWA - LTS LEGIONOVIA LEGIONOWO  0-3 (18:25, 18:25, 20:25)

Skład zespołu juniorek MOS WOLA: Krupińska M., Dalach A., Malec A., Rostkowska J., Dalach W., Bazga A., Kabala J., Kwiatkowska E., Niedzińska N., Malinowska P., Obroślińska A., Sawińska O., Czarnocka Z.(L), Kozicka N.(L)

Trener : Stanisław Lizińczyk