Szybkie zwycięstwo kadetek MOS Wola ze Spartą Warszawa

Pewnym zwycięstwem 3:0 zakończył się kolejny ligowy mecz naszych siatkarek. W środowy wieczór rywalkami były zawodniczki Sparty Warszawa. Był to mecz w ramach Mazowieckiej I Ligi kadetek.

Od samego początku meczu podopieczne trenera Miecznikowskiego narzuciły rywalkom swój „styl” gry. Świetna zagrywka i skuteczna gra w ataku dały okazałe zwycięstwo w I secie 25:13. Drugi set w wykonaniu naszych kadetek był kopią pierwszego. Od początku bez większych problemów siatkarki Woli wyszły na kilkupunktowe prowadzenie. Kontrolowały przebieg seta wygrywając do 14. Trzeci set rozpoczął się wymianą punktową między drużynami, jednak ponownie tak jak w dwóch pierwszych setach po chwili kadetki Mosu wyszły na prowadzenie. Ostatni trzeci set zakończył się wynikiem 25:16 dla naszego zespołu.

Komentarz kapitana zespołu - Aleksandry Dalach: „...Mecz od początku przebiegał pod nasze dyktando. Miałyśmy przewagę w każdym siatkarskim elemencie i kontrolowałyśmy sytuację na boisku do ostatniego gwizdka. W tym spotkaniu każda z nas miała szansę pokazać się i myślę, że całość wyglądała naprawdę dobrze. Towarzyszyła nam również świetna atmosfera. Mecz uważam za udany i mam nadzieję, że będę mogła tak powiedzieć o kolejnych spotkaniach...”

MOS Wola Warszawa - Sparta Warszawa 3:0 (25:13, 25:14, 25:16)

Skład MOS Wola: Turska P., Obroślińska A., Ciupak Z., Rostkowska J., Bazga A., Dalach A. (kapitan), Niedzińska N., Dalach W., Chrostek A., Auron N., Kozicka N. (libero), Budasz L. (libero)