Aktualności

16.09.2008

Mistrz Szwecji seniorów Falkenberg przyjeżdża na zaproszenie MOS Wola.

Drużyna siatkarzy Falkenbergs Volleybollklubb , mistrz Szwecji seniorów, przyjeżdża na kilka dni do Polski, na zaproszenie sekcji siatkówki MOS Wola Warszawa. Goście rozegrają w czasie pobytu w naszym kraju kilka spotkań.

 • Falkenberg - mistrz Szwecji 2007/2008
  Falkenberg - mistrz Szwecji 2007/2008
 • Falkenberg - mistrz Szwecji seniorów w sezonie 2007 - 2008
  Falkenberg - mistrz Szwecji seniorów w sezonie 2007 - 2008
 • Hal Białoęckiego Ośrodka Sportowego przy ul. Strumykowej
  Hal Białoęckiego Ośrodka Sportowego przy ul. Strumykowej
Drużyna siatkarzy Falkenbergs Volleybollklubb , mistrz Szwecji seniorów, przyjeżdża na kilka dni do Polski, na zaproszenie sekcji siatkówki MOS Wola Warszawa. Goście przylatują z Goeteborga w środę przed południem i rozegrają w Polsce kilka spotkań.

Drużyna szwedzkich siatkarzy, pod wodzą trenera z Finlandii, Ismo Peltoarvo, najpierw rozegra dwa spotkania w Świdniku, z miejscową I -ligową Avią.

W piątek goście ze Szwecji zagrają o godz. 19,30 w hali MOS Wola , przy ul. Rogalińskiej 2 w Warszawie mecz towarzyski z II -ligowym zespołem seniorów MOS Wola Warszawa. Nowa drużyna gospodarzy trenera Piotra Szulca, po raz pierwszy w tym sezonie, zaprezentuje się warszawskiej publiczności. Już teraz zapraszamy naszych wiernych kibiców na mecz z mistrzem Szwecji.

W sobotę i w niedzielę goście ze Szwecji wezmą udział w dużym turnieju, organizowanym przez MOS Wola z udziałem 8 drużyn pierwszej i drugiej ligi.

W Turnieju o Puchar Marszałka woj. mazowieckiego zagrają nastepujące zespoły: Falkenberg mistrz Szwecji, Pronar Hajnówka (I liga), zespoły II ligowe - Armat Kozienice, Fart Kielce, Morze Szczecin, Ślepsk Augustów oraz dwa zespoły gospodarzy, II ligowy zespół seniorów jako MOS Wola I Warszawa oraz jako MOS Wola II - drużyna juniorów trenera Krzysztofa Felczaka.

Turniej o Puchar Marszałka Mazowsza rozegrany zostanie w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy. ul. Strumykowej 21 , na czterech boiskach jednocześnie.

Więcej o turnieju na Białołęce oraz program gier w turnieju, już wkrótce.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy