Aktualności

07.09.2008

Młodzicy MOS Wola na piątym miejscu w turnieju 5. Hitthaler CUP 2008 w Wiedniu.

Drużyna młodzików MOS Wola zajęła piąte miejsce w turnieju 5. Hitthaler - Cup 2008 w Wiedniu. Zwyciężyli gospodarze Aon hotVolleys Wiedeń pokonując w finale zespół niemiecki VfB Friedrichshafen 2:0.

  • Aon hot Volleys Wiedeń - klub współpracujący z MOS Wola
    Aon hot Volleys Wiedeń - klub współpracujący z MOS Wola
Oto relacja ze strony klubu Aon hot Volleys Wiedeń o turnieju , który rozgrywany był w podwiedeńskiej miejscowości Trumau , na południe od stolicy Austrii :

" 5.Hitthaler Cup w Trumau :
Zwycięstwo hotVolleys. Ciekawe mecze na bardzo wysokim poziomie, jednocześnie 6 maczów w dwa dni dla każdej z ośmiu drużyn z Niemiec, Italii, Polski i Austrii - w kategorii chłopców młodzików - tak było w czasie weekendu w Trumau.

W finale drużyn do lat 15. spotkały się zespoły młodzików Fredrichshafen z Niemiec oraz druga drużyna AonhotVolleys Wiedeń, w której brylował 12-letni rozgrywający Niki Maurer.
W meczu o trzecie miejsce pierwszy zespół AonhotVolleys Wiedeń przegrał z kolegami z Graz, zaś w meczu o piąte e miejsce MOS Wola Warszawa pokonał Modenę.

Przede wszystkim był to bardzo dobry turniej przygotowujący do sezonu, z podziękowaniami zadowolonych wszystkich uczestników i z zaproszeniami na rewizytę na inne turnieje.

I tak siatkarze Aon hotVolleys z Wiednia , zespół U-15 , pojadą w listopadzie na turniej do MOS Wola, do Warszawy, a w grudniu do Drezna. Graz planuje turniej z okazji Święta Trzech Króli , zaś w Wielkanoc w programie jest Modena"

Oto końcowa kolejność w turnieju młodzików HITTHLER - CUP 2008 do lat 15.

Endstand Hitthaler Cup 2008 U15 männlich:
1. aon hotVolleys 2
2. VfB Friedrichshafen
3. Wesser Graz
4. aon hotVolleys 1
5. Mos Wola Warschau
6. Modena
7. VC Dresden
8. Union Bisamberg

W turnieju zespół MOS Wola trenera Piotra Tabora wystąpił w nastepującym składzie:

1. Dukata Kamil
2. Wasiucionek Marcin
3. Tułowiecki Paweł
4. Bujniak Patryk
5. Ambroziewicz Marek
6. Złomańczuk Michał
7. Roś Tomasz
8. Paszak Michał
9. Olszewski Kacper
10. Zagórski Krzysztof
11. Zagórski Karol

Oto szczegółowe wyniki w turnieju:( za stroną klubu AonhotVolleys Wien)

Gruppe A:
Dresden - aon hotVolleys 2 0:2
Warschau- Bisamberg 2:0
aon hotVolleys 2-Warschau 2:0
Bisamberg- Dresden 2:0
aon hotVolleys 2-Bisamberg 2:0
Dresden-Warschau 0:2

Endstand Gr. A Punkte Won Lost sets
1. aon hotVolleys 2 6 3 1 6:0
2. Warschau 4 2 1 4:2
3. Bisamberg 2 1 2 2:4
4. Dresden 0 0 3 0:6

GruppeB:
Modena- Friedrichshafen 0:2
Wesser Graz- aon hotVolleys 1 2:1
Friedrichshafen- Graz 2:0
aon hotVolleys1 –Modena 2:0
Modena-Graz 0:2
aon hotVolleys1 – Friedrichshafen 0:2

Endstand Gr. B Punkte Won Lost sets 1.Friedrichshafen 6 3 0 6:0
2. Graz 4 2 1 4:3
3. aon hotVolleys 1 2 1 2 3:4
4.Modena 0 0 3 0:6

Ćwierćfinały;

K1: Friedrichshafen-Dresden 2:0 814,18)
K2: aon hotVolleys 2- Modena 2:0 (18,18)
K3: Graz- Bisamberg 2:0 (14,19)
K4: Warschau- aon hotVolleys 1 0:2 (21,25)

Kreuzspiele 5-8:
Dresden-Warschau 0:2 (10,12)
Modena-Bisamberg 2:0 (20,16)

Halbfinale: PÓŁfinały
Friedrichshafen- aon hotVolleys 1 2:0 (12,13)
aon hotVolleys 2- Graz 2:0 (25,17)

Platz 7/8: Dresden-Bisamberg 2:0 (14,26)
Platz 5/6: Warschau- Modena 2:0 (13,20)
Platz 3/4: aon hotVolleys 1- Graz 0:2 (22,25)
Finale: aon hotVolleys 2- Friedrichshafen 2:0 (22,19)

źródło: www.hotvolleys.at /inf. własna
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy