Aktualności

16.08.2008

Robert Iliński i Witold Pawlewicz trenują z pierwszym zespołem Politechniki.

Zawodnicy MOS Wola, mistrzowie Polski juniorów Robert Iliński i Witold Pawlewicz przygotowują się na zgrupowaniu w Szczyrku do nowego sezonu z pierwszym zespołem siatkarzy AZS Politechnika Warszawska, pod okiem nowego trenera "Inżynierów", K. Kowalczyka.

  • Piłka siatkowa
    Piłka siatkowa
  • Witek PAWLEWICZ
    Witek PAWLEWICZ
  • Robert ILIŃSKI
    Robert ILIŃSKI
Zawodnicy MOS Wola , mistrzowie Polski juniorów - Robert Iliński i Witold Pawlewicz przygotowują się do nowego sezonu z pierwszym zespołem siatkarzy AZS Politechnika Warszawska na zgrupowaniu w Szczyrku, pod okiem nowego trenera "Inżynierów" , Krzysztofa Kowalczyka.

Kadrę Politechniki w ostatnich dniach uzupełnili dwaj gracze z MOS Wola: przyjmujący Witold Pawlewicz i środkowy Robert Iliński. - Obaj ci młodzi zawodnicy trenować będą z nami, ale grać będą w II lidze w drużynie MOS-u. Mają pomagać nam w treningach i zbierać przy tym cenne doświadczenie, które zaprocentuje w przyszłości – powiedział trener Kowalczyk dla strony klubowej Politechniki.

Mamy nadzieję, że trenując z zawodnikami PlusLigi, Robert i Witek bedą mieli doskonałą okazję do rozwoju swoich umiejętności oraz bedą mogli zaprezentować się trenerowi drużyny ekstraklasy. W nadchodzącym sezonie obydwaj będą grali w naszej pierwszej drużynie klubowej MOS Wola, która wystartuje w II lidze mężczyzn. źródło: inf.własna i www.siatkowka.azspw.pl
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy