Aktualności

16.07.2008

Wyjazd najmłodszych grup chłopców na obóz do Stręgielka.

W niedzielę, dnia 20 lipca na obóz sportowy do Stręgielka wyjadą chłopcy z roczników 1993 - 1997. Zbiórka wyjeżdżających o godz. 7,00 przed klubem, przy ul. Rogalińskiej 2.

  • Wyjazd do Stręgielka.
    Wyjazd do Stręgielka.
W niedzielę, dnia 20 lipca na obóz sportowy do Stręgielka wyjadą chłopcy z roczników 1993 - 1997. Zbiórka wyjeżdżających o godz.7,00 przed klubem, przy ul. Rogalińskiej. Na pierwszy turnus jedzie dwoma autokarami ok.70 osób.

Po sprawdzeniu listy obecności i po sprawdzeniu przez policję sprawności autokarów i kierowców, chłopcy pod opieką trenerów: Piotra Tabora, Pawła Wasilewskiego , Mateusza Osakowicza, Krzysztofa Zaniewskiego, Krzysztofa Wieczorka i Konrada Copa wyjadą na Mazury, do Ośrodka Szkoleniowego w Stręgielku, gdzie od kilkunastu lat młodzież MOS Wola wyjeżdża na zgrupowania treningowe.

Przypominamy, że oprócz opłaty za obóz należy mieć opłaconą aktualnie składkę członkowską, aby podlegać ubezpieczeniu na obozie.

Informacja dla rodziców wyjeżdżających dzieci: Turnus trwa od 20 lipca do 2 sierpnia.

Adres: Międzyszkolny Ośrodek Szkoleniowo Sportowy OMEGA Stręgielek , 11-610 Pozezdrze

Telefon - automat na terenie ośrodka 0-87-8014205 (na korytarzu w hotelu, gdzie mieszkają chłopcy). Ze względu na bardzo słaby zasięg wystepują trudności z dodzwonieniem się na telefon komórkowy.

strona internetowa ośrodka www.omega.mazury.info

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy