Aktualności

06.05.2008

Sprawdzian dla młodych siatkarzy, kandydatów do MOS Wola.

W hali MOS Wola odbyły się w sobotę testy dla chłopców z całej Polski ( rocznik 1992), którzy chcą uzupełnić skład kadetów naszego klubu. Do MOS Wola zgłosiło się ponad 60 chętnych, a na testy zostało zaproszonych kilkunastu kandydatów. Wyniki wkrótce.

  • Kandydaci słuchają o zasadach sprawdzianu.
    Kandydaci słuchają o zasadach sprawdzianu.
  • Trenerzy Felczak i Najmowicz z kandydatami do MOS Wola.
    Trenerzy Felczak i Najmowicz z kandydatami do MOS Wola.
  • Zdaniem trenerów kilku chłopców ma szansę na zakwalifikowanie się do MOS-u.
    Zdaniem trenerów kilku chłopców ma szansę na zakwalifikowanie się do MOS-u.

W hali MOS Wola , przy ul. Rogalińskiej, odbyły się w sobotę testy dla chłopców z całej Polski ( z rocznika 1992 ), którzy chcą dostac się do MOS Wola i uzupełnić skład kadetów naszego klubu.

Do MOS Wola zgłosiło się telefonicznie lub drogą mailową,  ponad 60 chętnych, a na testy zostało zaproszonych kilkunastu kandydatów.
Przybyli chłopcy z wielu miejscowości , kilku z rodzicami lub ze swoimi trenerami klubowymi.
Kandydaci zwiedzili ośrodek, obejrzeli prezentację multimedialną klubu i uczestniczyli w sprawdzianie.

Sprawdzian przeprowadzili trenerzy Krzysztof Felczak i Piotr Najmowicz, a obserwatorem był dyrektor MOS Wola, trener Krzysztof Zimnicki.

MOS Wola ma w roczniku 1992 swój dobry zespół kadetów, ale ze względu na duże zainteresowanie grą w naszym klubie chłopców z całej Polski, kończących naukę w gimnazjum, przeprowadzane są testy, by ewentualnie przyjąć najzdolniejszych na uzupełnienie naszej drużyny.

Zdaniem trenerów kilku chłopców ma szansę na dołączenie do grupy kadetów. Wyniki zostaną ogłoszone za parę dni, a kandydaci będą poinformowani o rezultacie.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy