Aktualności

22.05.2020

Pragniemy przedstawić Wam bliżej sylwetkę Tomasza Kellera - trenera kadetów w nowym sezonie 2020/2021

#Poznajswojegotrenera Tomasza Kellera, który w przyszłym sezonie prowadzić będzie pierwszy zespół kadetów. Pracę w klubie MOS Wola rozpoczął w 2012 roku. Swoje wieloletnie doświadczenie przekazuje z całą pasją, przez co zaraża swoich podopiecznych do ciężkiego trenowania. Swoją dotychczasową wiedzę cały czas pogłębia. Profesjonalnie podchodzi do każdego treningu wymagając od zawodników pełnego zaangażowania.

Jeżeli chcesz dołączyć do drużyny prowadzonej przez trenera Tomasza Kellera. Napisz do nas a my skontaktujemy się z Tobą. Szczegółowe informacje pod adresem mailowym: klub@moswola.pl. Zapraszamy!!

1. Jak na mnie wołają inni teraz?  Kiler, Kellerson  kiedyś ? Keller,  Kellerator, Kiler

2. Kiedy byłem nastolatkiem: cały czas się tak czuję

3. Marzenie, które spełniłem: Mam trzy super dziewczyny w domu i wyczekiwany srebrny medal MP na półce, szkoda tylko tego jednego przegranego meczu w sezonie ( jest o czym dalej marzyć)... zasadziłem drzewko ze Szczytna, pozostaje dom.

4. Największe młodzieńcze szaleństwo: Czas studiów to było jedno wielkie szaleństwo. Pozdrawiam AWFiaków.

5. Mój największy życiowy sukces? Sylwia, Hania i Maja. A ponad to jestem naprawdę zadowolony z życia, które przeżyłem i obecnie wiodę. Jestem szczęśliwy.

6. Moja największa życiowa porażka? I lekcja życia, to jedyny sezon w którym nie dość, że, nie dotarłem z drużyną do najlepszej 8 w kraju, to jeszcze nawet medalu na Mazowszu nie zdobyliśmy – pozdrawiam Marcina Jackowicza.

7. Motywuje mnie do działania? Nie lubię przegrywać, uwielbiam wygrywać. W pracy i w życiu lubię także spędzać czas z ludźmi, którzy są ambitni i z Nimi podążać na szczyty. Ten czas wspólnego przebywania ze sobą, samowzrastania, widocznego rozwoju jest chyba największą motywacją i rzeczą która mi sprawia radość.

8. Moje życiowe motto? Improwizuj, dostosowuj się i pokonuj przeszkody.

9. Odbiera mi siły, gdy? Ludzie lansują się na sukcesie innych oraz pokazują to światu, szczególnie w social mediach. Rozumiem, że sukces ma wiele matek, ale czasami ręce naprawdę opadają.

10. Niecodzienna umiejętność? mówią, że motywowanie innych

11. Swój „czas wolny” poświęcam na? Samodoskonalenie.

12. Określam siebie jako? Ambitny i szczery.

13. Czego nie życzyłabym nawet wrogowi? Stanięcia naprzeciwko duetowi Krzysztof Wójcik/ Tomasz Keller po przeciwnej stronie siatki.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy