Aktualności

13.04.2008

W środę na Rogalińskiej decydujący mecz II ligi mężczyzn BT Wózki MOS Wola - Jaworzno.

Siatkarze drużyny BT Wózki MOS Wola w najbliższą środę o godz.19,00 w swojej hali zmierzą się z MCKiS Jaworzno w ostatnim meczu play-off. Przypomnijmy, że stan rywalizacji jest 2:2. Przyjdź i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy i wygraj pamiątkę klubową.

 • Siatkarze BT Wózki MOS Wola liczą na doping naszych wiernych kibiców.
  Siatkarze BT Wózki MOS Wola liczą na doping naszych wiernych kibiców.

Siatkarze drużyny BT Wózki MOS Wola w najbliższą środę o godz.19,00 w swojej hali  przy ul. Rogalińskiej 2, zmierzą się z MCKiS Jaworzno w ostatnim meczu play-off II ligi mężczyzn. Przypomnijmy, że stan rywalizacji jest 2:2, a gra się do trzech wygranych meczów. 

Zwycięzca tego meczu utrzymuje się w II lidze i kończy rozgrywki.
Przegrany z środowego  spotkania ma jeszcze ciężką drogę. Musi zmierzyć się z drużyną Górnika Radlin w rywalizacji  do trzech wygranych meczów. Przegrany z tej  kolejnej rywalizacji spada z drugiej ligi, zaś zwycięzca zagra jeszcze baraże z drugim zespołem turnieju finałowego o wejście do II ligi.

Przyjdź w środę na godz.19,00  i wspomóż dopingiem naszych siatkarzy w rywalizacji z Jaworznem oraz wygraj pamiątkę klubową.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych  siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.
W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny BT Wózki MOS Wola przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu BT Wózki MOS Wola - MCKiS Jaworzno będą do wylosowania:
 • SZALIK KLUBOWY MOS WOLA (hit !)
 • NOWY  PROPORCZYK  MOS WOLA
 • koszulki T-Shirt MOS Wola
 • skarpetki meczowe z logo klubowym MOS Wola
 • breloczki z logo klubowym MOS Wola
 • pióra i długopisy z logo klubowym MOS Wola
 • nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy