Aktualności

06.04.2008

Kadeci MOS Wola awansowali do finałów Mistrzostw Polski z drugiego miejsca.

Drużyna kadetów MOS Wola przegrała 2:3 z UKS 13 Zielona Góra w ostatnim meczu turnieju półfinałowego MP w Gdańsku. Po tej porażce nasz zespół zajął drugie miejsce, za Wifamą Łódź i jak podawaliśmy już wczoraj, awansował do finałów mistrzostw Polski.

  • Kadeci awansowali do finałów Mistrzostw Polski. Mecz z Wifamą Łódź.
    Kadeci awansowali do finałów Mistrzostw Polski. Mecz z Wifamą Łódź.

Drużyna kadetów MOS Wola przegrała 2:3 z UKS 13 Zielona Góra w ostatnim meczu turnieju półfinałowego MP w Gdańsku. Po tej porażce nasz zespół zajął drugie miejsce, za Wifamą Łódź i jak podawaliśmy już wczoraj, awansował do finałów mistrzostw Polski.

MOS Wola Warszawa - UKS 13 Zielona Góra 2:3 (25:21)(21:25)(25:21)(23:25)(14:16)

MOS Wola:
Broj, Urbański, Gluz, Trzciński, Nassalski, Schamlewski, Linka (libero) oraz Chiniewicz, Guła, Komornicki, Michalak.

Niemiłą niespodziankę sprawili dzisiaj swoim sympatykom kadeci MOS Wola. Po dwóch dniach dobrej gry i dwóch zwycięstwach zapewniających awans do finałów Mistrzostw Polski, dzisiaj kadeci zaprezentowali się gorzej i ulegi 2:3 najsłabszej drużynie turnieju półfinałowego.

Jak ocenił trener Piotr Najmowicz, w naszej drużynie nastąpiło wyraźne rozprężenie po wywalczeniu w dwóch ciężkich meczach awansu do finałów.
Nasza drużyna popełniała wiele błędów własnych, wynikających z braku koncentracji. Dzisiaj grała cała 11 ( bez kontuzjowanego wczoraj Bartka Strzeżka) i niestety nie był to udany występ naszego zespołu. Szkoda, bo pozostało trochę niemiłe wrażenie, po turnieju który był w sumie sukcesem naszej drużyny, a zabrakło tylko przysłowiowej kropki nad i, czyli wygranej w dzisiejszym meczu , która dawała nam pierwsze miejsce i teoretycznie lepsze rozstawienie w turnieju finałowym.

W drugim meczu Wifama Łódź pokonała zdecydowanie 3:0 Trefla Gdański i zapewniła sobie pierwsze miejsce w turnieju, wykorzystując potknięciej naszej drużyny.

Tabela turnieju półfinałowego w Gdańsku:
miejsce drużyna mecze punkty sety
1 KS Wifama Łódź 3 5 7:3
2 UMKS MOS Wola Warszawa 3 5 8:4
3 Trefl Piłka Siatkowa SA Gdańsk 3 4 3:6
4 UKS 13 Zielona Góra 3 4 3:8
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy