Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Warszawie.

Rozpoczęło się ! Wielkie granie na Rogalińskiej ! Juniorzy MOS WOLA zainaugurowali Półfinał Mistrzostw Polski wygraną 3-0 z AZS PWSZ Nysa. W drugim spotkaniu Energetyk Poznań pokonał również 3-0 AZS UWM Olsztyn.

W inauguracyjnym meczu 1/2 MP Juniorów zafunkcjonowało wszystko! Bluearmy MOS WOLA weszła na parkiet przy dźwiękach swojego hymnu. Atmosfera mobilizacji w naszym zespole zwiastowała walkę o komplet punktów. Dzisiaj to nie kibice rozgrzewali siatkarzy na boisku, dzisiaj siatkarze MOS WOLA rozgrzewali nas wyzwalając słowa zachwytu dla ich gry, skuteczności i pięknego spektaklu jaki stworzyli podopieczni trenera Copa w trzech aktach. Od  pierwszego gwizdka styl gry narzuciła warszawska drużyna z Woli. Rywale nie byli w stanie nawiązać gry z Mosowiakami (7-2, 10-4, 17-10, 25-15). Pierwszy set był jak użądlenie szerszenia, po którym trudno było się podnieść w drugim secie (13:3, 25:7). W trzeciej odsłonie Mosowiacy z lekkością kierowani piłki w parkiet rywali pomnażając swój wynik, natomiast na twarzach siatkarzy z Nysy malowała sie bezradność i marzenie o szybkim końcu (3:0. 7:0, 12:2, 20:6, 25:9).

UMKS MOS WOLA Warszawa - AZS PWSZ Nysa 3-0 (25:15, 25:7, 25:9)

Skład zespołu MOS WOLA: Przemysłąw Gadziński, Michał Kulesza, Jakub Strulak, Piotr Szlęzak, MAteusz Szaniawski, Michał Gawrzydek (K), Jakub Buczek, Maciej Pieńkowski, Adam Antoński, Jaromir Orlicz, Karol Jakóbczak, Andrzej Łychowski, Dawid Bulira, Kacper Kulesza.

TrenerI: Konrad Cop

Asystent: Krzysztof Wójcik

Fizjoterapeuta: Bartosz Pater

W drugim meczu dzisiejszego dnia byliśmy świadkami bardzo wyrównanych trzech setów w wykonaniu Energetyka Poznań i AZS UWM Olszyna.

Spotkanie wygrał Energetyk Poznań 3-0.

Energetyk Poznań - AZS UWM Olsztyn   3-0 (25:23, 25:22, 25:23)