Aktualności

01.04.2008

Najmłodsi rozegrali pierwszy turniej o Puchar Kinder + Sport

W ostatni weekend dziewczęta i chłopcy z całego Mazowsza startowali w pierwszym turnieju eliminacyjnym o Puchar Kinder + Sport, który odbył się w Legionowie.Z drużyn MOS Wola najlepiej wypadła dwójka najmłodszych siatkarzy, którzy wygrali swoją kategorię.

  • Daniel Grzymała i Piotr Fedorczyk z MOS Wola  - zwycięzcy turnieju w dwójkach' 97
    Daniel Grzymała i Piotr Fedorczyk z MOS Wola - zwycięzcy turnieju w dwójkach' 97

W ostatni weekend dziewczęta i chłopcy z całego Mazowsza startowali w pierwszym turnieju eliminacyjnym o Puchar Kinder + Sport, który odbył się w Legionowie.
W Legionowie startowało około 200 druzyn z kilkudziesięciu klubów Mazowsza.
Z drużyn MOS Wola najlepiej wypadła dwójka najmłodszych siatkarzy, Daniel Grzymała i Piotr Fedorczyk, którzy wygrali swoją kategorię - rocznik 1997. Gratulacje !





Składy drużyn chłopców MOS Wola , rocznika 1996:

MOS I (miejsce 7)

- Michał Włostowski, Maks Szatecki, Kuba Brudziński, Damian Kalicki 

MOS II (miejsce 8)

- Daniel Gałęzowski, Piotr Górski, Kuba Choromański, Alek Gardziński


Za stroną Mazowiecko - Warszawskiego Związku Piłki Siatkowej podajemy wyniki turnieju:


Dziewczęta

Pkt.

Chłopcy

Dwójki

1. UKS Plas I Warszawa                   

2. UKS Sparta I Grodzisk Maz.         

3. UKS Net I Białołęka                       

4. OSiR Żyrardów                                              

5. UKS Net II Białołęka                     

6. LTS Legionovia I Legionowo

7. UKS Viktoria Lubowidz 

8. UMKS MOS Wola I Warszawa   

9. UKS Atena I Warszawa                

10. UKS Plas II Warszawa                

11. UKS Volley II Płock                                    

12. UKS Atena II Warszawa                            

13. LTS Legionovia II Legionowo   

14. UKS Polonez II Wyszków                          

15. UKS Olimp Tłuszcz czy Mińsk

 

zespoły od miejsca 16 do 52 otrzymują po 1 pkt.

20

17

15

14

13

12

11

10

8

7

6

5

4

3

2

1. UMKS MOS Wola I Warszawa

2. UKS Plas I Warszawa                   

3. UKS Olimp I Ostrołęka  

4. UKS Plas III Warszawa 

5. WUKS Junior-Stolarka I Wołomin             

6. RCS Jadar I Radom                                        

7. UKS Plas II Warszawa                  

8. UKS Sparta I Grodzisk Maz.

9. UKS Olimp II Ostrołęka                

10. KS Metro I Warszawa                 

11. UKS Sparta Grodzisk Maz.         

12. KS Metro II Warszawa               

13. UKS Polonez I Wyszków                           

14. UKS Net II Białołęka Warszawa

15. UKS Net I Białołęka Warszawa 

 

zespoły od miejsca 16 do ? otrzymują po 1 pkt.

Trójki

1. MOS I Pruszków                            

2. UKS Viktoria I Lubowidz                              

3. LTS Legionovia I Legionowo      

4. UKS Olimp I Tłuszcz                                     

5. UKS Atena I Warszawa                

6. UMKS MOS Wola II Warszawa 

7. UKS Plas I Warszawa                                   

8. MOS II Pruszków                                          

9. UMKS MOS Wola I Warszawa   

10. UKS Praska 3 Warszawa                            

11. UKS Volley I Płock                      

12. UKS Volley II Płock     

13. OTPS Ostrołęka I pkt 4

14. Jedynka II Kozienice pkt 3

15. UKS Plas II Warszawa                

 

zespoły od miejsca 16 do 34 otrzymują po 1 pkt

20

17

15

14

13

12

11

10

8

7

6

5

4

3

2

1. KS Metro I Warszawa                                  

2. RCS Jadar I Radom                                        

3. UKS Iskra-Volley Zielona                            

4. WUKS Junior-Stolarka Wołomin

5. UKS Spartakus I Żuromin                            

6. UKS Plas I Warszawa                                   

7. UMKS MOS Wola I Warszawa   

8. UMKS MOS Wola II Warszawa 

9. RCS Jadar II Radom                                      

10. KS Metro II Warszawa               

11. GTPS Wilga I Garwolin               

12. UKS Olimp I Tłuszcz                   

 

Klasyfikacja zostanie uzupełniona

Czwórki

1. UKS Atena I Warszawa                

2. MOS I Pruszków                                            

3. UKS Spartakus I Warszawa                         

4. UMKS MOS Wola I Warszawa   

5. UKS Viktoria Lubowidz                

6. UKS Olimpia Węgrów                   

7. UKS Polonez I Wyszków                             

8. UKS Olimp I Tłuszcz                                     

9. UKS Polonez II Wyszków                            

10. UKS Jedynka Kozienice                             

11. UKS Atena II Warszawa                            

12. UKS Volley I Płock                                      

13. UKS Spartakus II Warszawa      

14. OSiR Żyrardów I                          

15. Wilga I Garwolin                                                          

zespoły od miejsca 13 do 24 otrzymują po 1 pkt.

20

17

15

14

13

12

11

10

8

7

6

5

4

3

2

1. UKS Plas I Warszawa                   

2. UKS Sokół Żuromin                                      

3. WUKS Junior-Stolarka Wołomin

4. UKS Iskra-Volley Zielona                            

5. KS Metro I Warszawa                                  

6. Wrzos Międzyborów     

7. UMKS MOS Wola I Warszawa   

8. UKS Polonez I Wyszków                             

9. GTPS Wilga I Garwolin                 

10. UKS Polonez II Wyszków          

11. RCS Jadar I Radom                      

12. UMKS MOS Wola II Warszawa               

13. Olimp I Ostrołęka                         

14. Olimp II Ostrołęka                                       

15. KS Metro II Warszawa               

 

zespoły od miejsca 16 do 22 otrzymują po 1 pkt.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy