Aktualności

27.03.2008

Delegacja z Nadrenii - Westfalii w MOS Wola.

Delegacja klubu SC DJK Everswinkel z Nadrenii - Westfalii przybyła z trzydniową wizytą do Warszawy. Maria Sokolowski i Karl Stelthove prowadzili rozmowy z prezesem SZS Piotrem Foksem i dyr. MOS Wola K. Zimnickim, na temat tegorocznej wymiany młodzieży.

  • W MOS Wola od prawej:Karl Stelthove, Piotr Foks, Maria Sokolowski i Krzysztof Zimnicki.
    W MOS Wola od prawej:Karl Stelthove, Piotr Foks, Maria Sokolowski i Krzysztof Zimnicki.

Delegacja klubu SC DJK Everswinkel z Nadrenii - Westfalii przybyła z trzydniową wizytą do Warszawy. Goście z Niemiec, Maria Sokolowski i Karl Stelthove prowadzili rozmowy z prezesem Szkolnego Związku Sportowego Warszawy i Mazowsza,  Piotrem Foksem i dyrektorem MOS Wola Krzysztofem Zimnickim, na temat tegorocznej wymiany młodzieży.

Przypomnijmy, że klub SC DJK Everswinkel z Nadrenii - Westfalii, w zachodnich Niemczech, jest partnerem naszego MOS Wola od 1995 roku. Już wielokrotnie młodzież MOS Wola odwiedzała klub niemiecki, a młodzież z Münsterlandu kilka razy gościła w Warszawie oraz przebywała wspólnie na obozach sportowych na Mazurach.

Ostatnio w lipcu ubiegłego roku ,  20-osobowa grupa siatkarek i siatkarzy MOS Wola (kadetek i kadetów), z dyrektorem Krzysztofem Zimnickim i trenerem Krzysztofem Czarnołęckim przebywała ponad tydzień w Nadrenii - Westfalii.

W czasie tegorocznych wakacji 20-osobowa grupa młodziezy niemieckiej przyjedzie zwiedzać Warszawę oraz przez tydzień spędzi wspólnie czas z naszą młodzieżą na obozie w Stręgielku na Mazurach.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy