Juniorzy Mos Wola Warszawa w pierwszym meczu finałów Mistrzostw Mazowsza pokonują KS Metro Warszawa 3-0

Po pierwszym dniu Mistrzostw Mazowsza zapisujemy po wygranym meczu na swoje konto 2 pkt i 3 sety. Dzisiaj pokonujemy Metro Warszawa, jutro o godz. 10.00 rywalizujemy z drugim zespołem Czarni Radom – oczywiście spotykamy się w hali przy Polnej 7A

Od pierwszych minut spotkania siatkarskiego MOS WOLA Warszawa – METRO Warszawa narzucamy styl gry, wypracowując kilku punktowe prowadzenie (5:0)(8:1)(10:4) (14:7). Po dobrym fragmencie eta wkradło się rozluźnienie , które wykorzystują rywale odrabiając wynik (14:12) Janus (Metro Warszawa) swoja zagrywką sprawia nam chwilowe problemy, Jednocześnie Metrowcy grają czujnie chwytając dobry moment gry. W dalszej części seta utrzymujemy co dwu- punktowe prowadzenie, które po chwili Mosowiacy powiększają (18:14)Końcówka seta należy do Gawrzydka, który punktuje zagrywką oraz atakiem . Seta wygrywamy 25:15

Drugi set należy do wyrównanych, Na zmianę punktują atakiem obydwa zespoły doprowadzając do remisu w punktach. Szlęzak wyprowadza zespół trenera Copa na dwu punktowe prowadzenie, natomiast Gawrzydek podnosi wynik najpierw atakiem a po chwili zagrywką. W końcówce ponownie bryluje Szlęzak (24:20)(25:20).

Pierwszy punkt w trzeciej odsłonie zdobywa zespół MOSu po długiej wymianie piłek. W secie bryluje Szlęzak i Gawrzydek, a do puli punktów dokładają blokiem Antoński - Buczek oraz Orlicz. Seta trzeciego zespół Mos Wola wygrywa 21 a całe spotkanie 3-0.