Aktualności

12.03.2008

Kolejne mecze drugiego zespołu siatkarzy MOS Wola w finałach III ligi mężczyzn.

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola gra ze zmiennym szczęściem, wśród sześciu drużyn, w finałach III ligi mężczyzn. W kolejnym meczu nasi siatkarze wygrali 3:1 z MKS MDK Warszawa.

  • Trwaja rozgrywki III ligi mężczyzn.
    Trwaja rozgrywki III ligi mężczyzn.

Drugi zespół siatkarzy MOS Wola gra ze zmiennym szczęściem wśród sześciu drużyn w finałach III ligi mężczyzn. W kolejnym meczu nasi siatkarze wygrali 3:1 z MKS MDK Warszawa.

Ostatnie dwa pojedynki w finałach III ligi mężczyzn siatkarze MOS Wola rozegrali z MKS MDK Warszawa.
W dniu 5 marca , w meczu na wyjeździe , trenerzy wytypowali do gry zespół kadetów MOS Wola, który przygotowuje się do udziału w turnieju półfinałowym mistrzostw Polski kadetów. Uznano, że nasi kadeci powinni rozegrać grę kontrolną i oni zagrali z MKS MDK.
W hali przy ul. Polnej lepsi okazali sie gospodarze, ale jak ocenił trener Piotr Najmowicz, był to bardzo pożyteczny sprawdzian dla naszych kadetów.

MKS MDK Warszawa - MOS Wola II Warszawa 3:0 (25:21)(25:18)(25:14)

W dniu 10 marca, w hali przy Rogalińskiej odbył się mecz rewanżowy, a przeciwnikiem MKS MDK był drugi zespół MOS Wola, składający się z juniorów i kadetów, pod kierunkiem trenera Krzysztofa Gałeckiego.
Tym razem nasz zespół wyszedł z tego pojedynku zwycięsko.

MOS Wola II Warszawa - MKS MDK Warszawa 3:1 (26:24)(20:25)(28:26)(25:22)

W poniedziałek 10.03.2008r. odbyły się DERBY WARSZAWY O MISTRZOSTWO  III LIGI pomiędzy UMKS MOS Wola II, a MKS MDK WARSZAWA . Wygraliśmy 3:1 po zaciętej walce w poszczególnych setach.

Nasz zespół w składzie :

Gąsior B., Nassalski K, Broj D,  Behr Maciej, Urbański T, Schamlewski M, LIBERO : Guz M, oraz na zmianach Obidziński M, Grygorczyk K. Rezerwowi : Rogoziński, Stefaniuk, Miazga.

Trener Krzysztof Gałecki

Już drugi mecz z trudnym przeciwnikiem dobrze rozegrał  Bartek Gasior, popisując się mocną punktową zagrywką oraz efektownym atakiem. Równie dobrą formę prezentował  Maciej Behr. Wysokie umiejętności techniczne prezentuje jak zwykle nasz kadet,przyjmujący Tomek Urbański ,pozostali zawodnicy również zagrali poprawnie, ale największe pochwały należą się zawodnikom za dobrą zespołowa grę w tym meczu, byliśmy monolitem.
Marcin Stefaniuk wraz z rezerwowymi wspierał drużynę stałym dopingiem. Brawo za zwycięstwo z naszym miejscowym przeciwnikiem, pod kierownictwem Wojciech Góry  i pochwała za widoczny rozwój drużyny.

Aktualna tabela po 25. kolejce:

miejsce drużyna mecze punkty sety
1 WUKS Junior Stolarka Wołomin 9 23 24:8
2 MKS MDK Warszawa 8 16 19:11
3 UKS Iskra Volley Zielona 9 14 19:17
4 UMKS MOS Wola II Warszawa 8 9 12:20
5 MMKS Mińsk Maz. 7 7 11:16
6 KS Mogielanka Perła Złotokłos 9 6 11:24
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy