Zwycięstwo drugiego zespołu kadetów w pierwszym meczu play-off z MDK

W pierwszym meczu fazy play-off o wejście do najlepszej szóstki, drugi zespół kadetów MOS Wola w świetnym stylu pokonuje MKS MDK 3:0. Zawodnicy trenera Kellera nie dali szans przeciwnikom wygrywając sety do 22, 23 i 11.

W dzisiejszym meczu kadeci MOSu praktycznie nie zawiedli. Mieli tylko krótki przestój w końcówce drugiego seta, kiedy to pozwolili odrobić gościom przewagę uzyskaną w początkowej fazie seta. Jednak więcej zimnej krwi zachowali nasi zawodnicy wygrywając do 23. Popisem w wykonaniu naszych zawodników była zwłaszcza partia numer trzy. Zespół MOSu pokonał MDK 25:11!!.

Już w najbliższy poniedziałek (27 lutego) o godzinie 18, kadeci zagrają mecz rewanżowy. Serdecznie zapraszamy do kibicowania naszej drużynie.

MOS Wola II – MKS MDK Warszawa 3:0 (25:22, 25:23, 25:11)

Skład MOS Wola II: Radowski, Kuliński, Budzyń, Wiśniewski, Lizińczyk, Sudoł, Rok, Kobyliński, Chaciński, Taczała, Weber, Skrzydło, Kuchta (libero), Żabicki (libero).