Drugi zespół juniorów przegrywa pierwszy mecz w fazie Play-off z Metrem

Po bardzo wyrównanym meczu podopieczni trenera Adama Nowika przegrywają na własnym parkiecie z pierwszą drużyną Metra 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 23:25).

Juniorzy MOS Wola bardzo dobrze rozpoczęli mecz z Metrem, wygrywając pierwszego seta z faworyzowanym rywalem. Niestety w kolejnych partiach skuteczniejsi byli przyjezdni, którzy ostatecznie wygrali 3:1.

Rewanżowy mecz rundy play-off zaplanowany jest na 24 stycznia (piątek) na ul. Hirszfelda 11 o godzinie 17:00. Serdecznie zapraszamy do głośnego dopingu i pomocy naszej drużynie. Droga do uzyskania awansu do Finału Mistrzostw Mazowsza jeszcze jest otwarta!!

Konrad COP:"  Przegrywamy po walce pierwszy pojedynek z Metrem. Pachniało tie-breakiem, prowadziliśmy już w czwartym secie 22-19. Graliśmy z bardzo dobrym zespołem, postawiliśmy się i z hali chłopcy mogli wychodzić z wypiętą klatą. Trzeba pamiętać jaką drogę przeszedł ten zespół od drugiej ligi, a dzisiaj walczył przez większą część meczu jak równy z równym z jedną z najlepszych drużyn na Mazowszu. To są już gracze z siatkarską tożsamością i pewnością siebie. Rewelacyjny mecz dzisiaj rozegrał Andrzej Łychowski zdobywca 27 punktów. Nie jesteśmy faworytami piątkowego meczu na Hirszfelda, ale damy z siebie wszystko, aby nasza przygoda trwała jak najdłużej. Brawo dla pierwszego zespołu juniorów, który wspierał swoich kolegów głośnym dopingiem przez cały mecz. Była "żyleta"."

MOS Wola II Warszawa – KS Metro I Warszawa 1:3 (26:24, 18:25, 18:25, 23:25)

Skład zespołu juniorów: Łychowski A., Maroszek K., Pawełas P., Szaniawski M., Brysiak M., Czyżak M., Melaniuk F., Biernacki M., Kurowski J., Marcinkiewicz R., Cholewiński J., Kielak M., Dąbrowski D., Jachowski S.