Awans drugiego zespołu MOSu do najlepszej szóstki na Mazowszu.

Kolejnym przeciwnikiem w ostatnim etapie walki o awans do turnieju finałowego o Mistrzostwo Mazowsza będzie pierwszy zespół Metra. Jest to niewątpliwa nagroda i wisienka na torcie dla chłopców. Szansa wprowadzenia dwóch zespołów MOSu do turnieju finałowego jest piękną sprawą dla klubu.

KPS SIEDLCE - MOS WOLA W-WA 2:3 (-22, -23, 20, 20, -17)

Skład zespołu juniorów: Łychowski A., Maroszek K., Pawełas P., Szaniawski M., Brysiak M., Czyżak M., Melaniuk F., Biernacki M., Kurowski J., Marcinkiewicz R., Cholewiński J., Kielak M., Dąbrowski D., Jachowski S.

Trener: Nowik A., Cop K.

Trener Adam Nowik..."Gratulacje dla chłopaków za odniesione zwycięstwo na trudnym parkiecie. Zdeterminowani gospodarze od początku spotkania nastawieni byli na zwycięstwo . Pierwszy set wyrównany był do stanu 20 - 20, konsekwentna taktycznie gra zespołu spowodowała błędy własne u gospodarzy. Drugą partię rozpoczeliśmy źle, przegrywaliśmy już 6 pkt. Bardzo dobra gra w od połowy seta Andrzeja Łychowskiego wspieranego w tym okresie przez Mateusza Szaniawskiego pozwoliła odnieść zwycięstwo w drugim secie. Dwa wygrane sety dały nam awans do kolejnej rundy play off.W tym czasie swoją szansę otrzymali zawodnicy pełniący rolę zadaniowe. Po walce przegrywamy dwa sety. Tie break - pasjonująca walka trwała do końca seta a ostatni punkt meczu zdobyliśmy po błedzie przeciwnika. Determinacja i chęć odniesienia zwycięstwa oraz realizacja założeń taktycznych przez chłopaków było kluczem do zwycięstwa nad zespołem KPS Siedlce".

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez UMKS MOS Wola Warszawa współfinansuje m.st. Warszawa