Aktualności

24.02.2008

Kadeci MOS Wola przegrali 2:3 ostatni mecz w turnieju i awansowali z drugiego miejsca.

Drużyna kadetów MOS Wola przegrała 2:3 z UKS Serbinów Biała Podlaska, w ostatnim meczu turnieju 1/4 mistrzostw Polski. Nasi siatkarze awansowali z drugiego miejsca i zagrają półfinał mistrzostw Polski w Gdańsku.

  • Kadeci MOS Wola awansowali do półfinałów mistrzostw Polski
    Kadeci MOS Wola awansowali do półfinałów mistrzostw Polski

Drużyna kadetów MOS Wola przegrała 2:3 z UKS Serbinów Biała Podlaska, w ostatnim meczu turnieju cwierćfinałowego mistrzostw Polski. Nasi siatkarze awansowali z drugiego miejsca i zagrają półfinał mistrzostw Polski w Gdańsku.

MOS Wola Warszawa - UKS Serbinów Biała Podlaska 2:3 (23:25)(19:25)(25:20)(25:18)(11:15)

MOS Wola:
Broj, Linka, Gluz, Trzciński, Urbański, Schamlewski, Strzeżek (libero) oraz Chiniewicz, Komornicki, Nassalaki, Michalak.


Jak relacjonuje trener Piotr Najmowicz nasza drużyna w dzisiejszym meczu przegrała dwa pierwsze sety i następnie wygrała dwie kolejne partie , po dobrej grze i doprowadziła do tie-breaka , który niestety przegrała 11:15.

W dzisiejszym meczu grało 11 zawodników. Dobry mecz zagrał Jacek Komornicki, nieźle wypadli Chiniewicz i w dniu dzisiejszym Nassalaki.

Podsumowując udział w turnieju ćwierćfinałowym trener powiedział: - Nie do końca wstrzeliliśmy się z formą. Forma musiała być na najważniejsze mecze w mistrzostwach Mazowsza, by wyjść z województwa. Teraz byliśmy w małym dołku. Cieszy więc awans do półfinałów mistrzostw Polski. To była dobra lekcja dla naszej drużyny.
W naszej grze było sporo niedokładności i przestojów. Wiemy nad czym mamy pracować przed turniejem półfinałowym.

Jak podaje portal www.siatka.org.  podział na grupy półfinałowe jest następujący:

grupa I
Trefl Gdańsk
MOS Wola Warszawa
Wifama Łódź
UKS 13 Zielona Góra

grupa II
Joker Piła
AZS Olsztyn
Resovia Rzeszów
Delic Pol Norwid Częstochowa

grupa III
Gwardia Wrocław
Dunajec Nowy Sącz
Serbinów Biała Podlaska
Tornado Kalisz

grupa IV
MMKS Kędzierzyn Koźle
Bzura Ozorków
Metro Warszawa
Chemik Bydgoszcz
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy