Ważne zwycięstwo pierwszego zespołu kadetów z Plasem Warszawa

Odetchnął z ulga nasz pierwszy zespół kadetów, który po porażkach z Metrem I i II w stosunkach 3:1 zszedł ze zwycięskiej ścieżki, która trwała od początku przygotowań do sezonu. W sobotni poranek podopieczni trenera Jackowicza podejmowali na własnym parkiecie Plas Warszawa. Po pełnym emocji meczu nasi zawodnicy odnoszą zwycięstwo 3:2 (25:21,21:25,22:25,25:22,15:9)

Mecz podsumował trener naszych kadetów Marcin Jackowicz: "Ostatnie 2 tygodnie były bardzo trudne. Zaczęła się wielka epidemia chorób co utrudniało trenowanie. Przegrane w dwóch ostatnich meczach podcięły nam skrzydła i widać było niepewność w poczynaniach chłopaków. Dziś zarówno z jednej jak i z drugiej strony jedna nieprzemyślana akcja powodowała serie straconych punktów. W ostatecznym rozrachunku mieliśmy kilka tych negatywnych serii mniej i wygraliśmy ważne spotkanie dla układu tabeli. Bardzo cieszymy się z wygranej. Teraz mamy dłuższą przerwę od grania związaną z długim weekendem. Wszyscy wiemy do czego dążymy więc nie będę mówił utartych zdań jak ten czas wykorzystamy. Cała drużyna zasłużyła na słowa uznania, bo w czwartym secie nie zapowiadało się na wygraną, ale zmiany na pojedyncze akcje i zdobyte w nich punkty były na wagę złota."

UMKS MOS Wola I- PLAS Warszawa 3:2 (25:21,21:25,22:25,25:22,15:9)