Siatkarze BT Wózki MOS Wola wygrali 3:1 w Jaworznie w meczu II ligi mężczyzn.

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola pokonała na wyjeździe 3:1 zespół MCKiS Jaworzno w zaległym meczu II ligi mężczyzn i powróciła na trzecie miejsce w tabeli.

Drużyna siatkarzy BT Wózki MOS Wola pokonała na wyjeździe  3:1 zespół MCKiS Jaworzno w zaległym meczu II ligi męzczyzn i powróciła na trzecie miejsce w tabeli.

MCKiS Jaworzno - BT Wózki MOS Wola 1:3 (20:25)(25:22)(24:26)(15:25)

BT Wózki MOS Wola:

Skalski, Szulc, Szcześniewski, Iliński, Makowski, Strzeżek, Żurek (libero) oraz Gałecki, Michor, Pawlewicz, Motyka.

Zaległy mecz w Jaworznie (przełożony ze względu na superfinał Mazowsza juniorów) był relacjonowany na żywo, na stronie MOS Wola przez naszego wysłannika Leszka Marszała.

W pierwszej partii siatkarze BT Wózki prowadzili od początku i wygrali wyraźnie seta 25:20.
W drugim secie lepiej grali gospodarze i wygrali końcówkę 25:22.
Trzeci set to długie prowadzenie zespołu BT Wózki MOS Wola, ale gospodarze doszli naszych siatkarzy w końcówce partii. Ostatecznie końcówka 26:24 dla zespołu z warszawskiej Woli.
Czwarta partia to zdecydowana już przewaga siatkarzy BT Wózki MOS Wola i wygrana 25:15.

Trener Krzysztof Felczak w rozmowie telefonicznej po meczu powiedział:
Ważna jest wygrana na wyjaździe i to za trzy punkty, ale cieszy głównie postawa naszych młodych siatkarzy, którzy grali dziś dobrze. Starsi zawodnicy umiejętnie im pomagali , ale młodzież grała dojrzale i pokazała się z bardzo dobrej strony.