Aktualności

24.01.2008

W sobotę kolejny mecz siatkarzy BT Wózki MOS Wola w II lidze mężczyzn

W sobotę o godz.17,30 w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbędzie się kolejny mecz II ligi mężczyzn, w którym siatkarze BT Wózki MOS Wola zagrają z AZS Politechniką Krakowską. Zapraszamy kibiców, dla których odbędzie się losowanie upominków klubowych.

 • Zapraszamy na mecz II ligi
  Zapraszamy na mecz II ligi
W sobotę o godz.17,30 w hali MOS Wola przy ul. Rogalińskiej odbędzie się kolejny mecz II ligi mężczyzn, w którym siatkarze BT Wózki MOS Wola zagrają z AZS Politechniką Krakowską. Nasi siatkarze są aktualnie na trzecim miejscu w tabeli II ligi.

Zapraszamy kibiców dla których odbędzie się kolejne losowanie pamiątek klubowych.

 

W związku z ogłoszeniem przez Prezydenta RP żałoby narodowej PZPS ogłosił komunikat, że mecze PLS, LSK oraz I i II ligi odbędą się , ale bez oprawy rozrywkowej.

 

Żałoba narodowa trwa do soboty, do godz. 19,00.

 

Planowaliśmy przeniesienie meczu na godz.19,00 , ale zespół AZS Politechnika Krakowska prosił o wcześniejszy termin rozpoczęcia meczu, ponieważ ma już wykupione bilety powrotne na ostatni pociąg ekspresowy i miałby kłopoty z powrotem do Krakowa.

 

Zapraszamy naszych wiernych kibiców na kolejny mecz drużyny BT Wózki MOS Wola w II lidze. W związku z żałobą narodową nie będzie muzyki, prosimy o nieprzynoszenie bębna , trąbek czy piszczałek.

Dla kibiców przewidzieliśmy kolejne losowanie upominków klubowych.


Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą zobaczyć mecz naszych  siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.
W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny BT Wózki MOS Wola przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu BT Wózki MOS Wola - AZS Politechnika Krakowska będą do wylosowania:
 • NOWY  PROPORCZYK  MOS WOLA (hit !)
 • koszulki T-Shirt MOS Wola
 • skarpetki meczowe z logo klubowym MOS Wola
 • replika koszulki meczowej MOS Wola
 • breloczki z logo klubowym MOS Wola
 • pióra i długopisy z logo klubowym MOS Wola
 • nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

Przypomnijmy, że siatkarze BT Wózki MOS Wola są aktualnie na III miejscu w tabeli:


Tabela po 12. kolejkach:
miejsce drużyna mecze punkty sety
1 MKS MOS Będzin 12 28 32:15
2 AZS PWSZ Karpaty Krosno 11 23 29:17
3 BT Wózki MOS Wola Warszawa 12 21 27:21
4 RCS Radom 12 21 26:21
5 KS FART Kielce 12 20 26:21
6 KS Błękitni Ropczyce 12 17 23:24
7 KU AZS Politechnika Krakowska 12 17 21:24
8 TS Hejnał Kęty 12 12 19:28
9 SK Górnik Radlin 11 10 15:28
10 MCKiS Jaworzno 12 8 15:34

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy