Aktualności

22.01.2008

Juniorzy MOS Wola wygrali 3:1 mecz rewanżowy z Metrem na Ursynowie

Drużyna juniorów MOS Wola wygrała 3:1 mecz rewanżowy z Metrem , w fazie finałowej Mistrzostw Mazowsza. Tym razem na Ursynowie siatkarze MOS Wola zwyciężyli w takim samym stosunku, jak uprzednio w hali na Rogalińskiej.

  • Mecz Metro - MOS Wola na Ursynowie, wygrany przez juniorów MOS Wola 3:1
    Mecz Metro - MOS Wola na Ursynowie, wygrany przez juniorów MOS Wola 3:1

Drużyna juniorów MOS Wola wygrała także 3:1 mecz rewanżowy z Metrem , w fazie finałowej Mistrzostw Mazowsza. Przyponijmy, ze w meczu na Rogalińskiej MOS Wola wygrał również 3:1.

KS Metro - MOS Wola 1:3 (17:25)(25:23)(18:25)(18:25)

Skład MOS Wola : Dziubański, Neneman, Strzeżek, Pawlewicz, Iliński, Makowski , Guz (libero) oraz Kaczmarek, Behr.


W pierwszym secie juniorzy MOS Wola osiągnęli sporą przewagę i grając dobrze prawie we wszystkich elementach, pokonali zdecydowanie przeciwników. Wiele ataków kończyli efektownie Strzeżek i Pawlewicz, dobrze przyjmował Dziubański, uważnie na rozegraniu grał Makowski, dobrze radzili sobie środkowi bloku Iliński i Neneman oraz libero Guz, w którego przeciwnicy celowali zagrywką.

W drugiej partii w zespole MOS Wola spadła koncentracja i mecz się wyrównał. Siatkarze Metra prowadzili kilka razy 2 - 3 punktami, juniorzy MOS-u zmniejszali stratę punktową , po czym znów popełniali błędy własne. Trzeba dodać, że siatkarze Metra, kiedy wynik był dla nich korzystny, grali śmiało , znacznie poprawili zagrywkę. W rezultacie wygrało Metro 25:23.

W trzecim i czwartym secie juniorzy MOS Wola grali lepiej i nie pozwolili rywalom na rozwinięcie skrzydeł. MOS nie grał rewelacyjnie, ale bardzo konsekwentnie realizował założenia taktyczne, dobrze grał blokiem i dość skutecznie w ataku, chociaż znacznie gorzej grał w końcówce atakujący Strzeżek, natomiast bardzo poprawił skuteczność Pawlewicz. Przewaga siatkarzy MOS Wola nie podlegała dyskusji, prawie we wszystkich elementach gry i obydwa sety wyraźnie wygrali siatkarze z Woli.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy