Aktualności

09.01.2008

Wspieraj dopingiem drużynę siatkarzy BT Wózki MOS Wola i wygraj pamiątki klubowe.

Zapraszamy kibiców siatkarzy BT Wózki MOS Wola na sobotni mecz II ligi z Hejnałem Kęty o godz.17,30. Dla wszystkich kibiców, którzy przyjdą wspomóc dopingiem nasz zespół przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać pamiątki klubowe.

 • Zapraszamy na mecz siatkarzy BT Wózki MOS Wola w II lidze mężczyzn.
  Zapraszamy na mecz siatkarzy BT Wózki MOS Wola w II lidze mężczyzn.

Zapraszamy kibiców siatkarzy BT Wózki MOS Wola na sobotni mecz II ligi z Hejnałem Kęty o godz.17,30 w hali MOS Wola, przy ul. Rogalińskiej 2.

Dla wszystkich kibiców, którzy przyjdą wspomóc dopingiem nasz zespół, przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać pamiątki klubowe.

Wstęp na mecz w II lidze mężczyzn jest bezpłatny , a wszyscy członkowie naszego klubu, którzy przyjdą na mecz , mają szansę wylosowania pamiątek klubowych.

ZASADY KONKURSU:

Wszyscy, którzy chcą wspomóc dopingiem naszych siatkarzy grających w II lidze mogą otrzymać ZAPROSZENIE na mecz , zawierające KUPON KONKURSOWY.

Zaproszenia wydają trenerzy wszystkich grup treningowych MOS Wola oraz panie w sekretariacie Ośrodka.

Osoba, która przyjdzie na mecz, powinna wrzucić do specjalnej urny swój kupon konkursowy, na którym należy wpisać imię i nazwisko.
W czasie meczu o mistrzostwo II ligi mężczyzn odbędą się losowania pamiątek klubowych. Osoba, której kupon konkursowy został wylosowany musi OSOBIŚCIE odebrać nagrodę w czasie meczu. Nikt inny nie może odebrać nagrody za osobę nieobecną na meczu. W czasie meczu jedna osoba może tylko raz brać udział w losowaniu nagród ( jedna osoba nie może wrzucić kilku kuponów konkursowych). W przypadku powtórnego wylosowania kuponu z nazwiskiem tej samej osoby, druga nagroda , w czasie tego samego meczu, nie będzie wydana. Jeśli kibic drużyny BT Wózki MOS Wola przyszedł na mecz z osobą towarzyszącą , to ta osoba może także uczestniczyć w losowaniu, wrzucając swój kupon do urny.

W czasie meczu BT Wózki MOS Wola - Hejnał Kęty będą do wylosowania:
 • koszulki T-Shirt z nadrukiem klubowym
 • replika koszulki meczowej MOS Wola
 • ręcznik siatkarski z logo MOS Wola
 • breloczki z logo klubowym
 • skarpetki meczowe z logo MOS Wola
 • pióra i długopisy z logo klubowym MOS Wola
 • nalepki samoprzylepne z logo MOS Wola

W przygotowaniu są jeszcze inne pamiątki klubowe, kóre będą do wylosowania w czasie następnych meczów.

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
 • Brak komentarzy