Najmłodsi mini siatkarze MOS Wola mistrzami Warszawy !

Piękny sukces odnieśli najmłodsi siatkarze MOS Wola ( rocznik 1997) , Daniel Grzymała i Piotr Fedorczyk, zdobywając tytuł mistrzów Warszawy w minisiatkówce. Drugi zespół na czwartym miejscu. Gratulujemy ! Startowali chłopcy z roczników 1995, 96 i 97.

Piękny sukces odnieśli najmłodsi siatkarze MOS Wola ( rocznik 1997) , zdobywając tytuł mistrzów Warszawy w minisiatkówce. Drugi zespół na czwartym miejscu. Gratulujemy !
Startowali chłopcy z roczników 1995, 96 i 97.

W hali OSiR Praga Południe na ul. Siennickiej odbyły się w sobotę, 15 grudnia, Mistrzostwa Warszawy w minisiatkówce chłopców.

Najlepsze wyniki osiągnęli najmłodsi chłopcy, z roczników 1997-98, którzy grali w dwójkach.

Dwójka MOS Wola Daniel GRZYMAŁA i Piotr FEDORCZYK zwyciężyła w turnieju, zdobywając tytuł MISTRZÓW WARSZAWY. GRATULACJE !
Bardzo dobre 4. miejsce zajęła nasza kolejna dwójka Maciej Szymański w parze z Kamilem
----------------------

TURNIEJ   „trójek”:

MOS I – Michał Włostowski, Maksymilian Szatecki, Jacek Rutkowski.

MOS II – Piotr Papka, Damian Kalicki, Piotr górski, Kuba Choromański,

MOS III – Daniel Gałęzowski, Aleksander Gardziński, Robert Węglarczyk, Wojtek Tramiś.

Blisko 30 drużyn zgłosiło się do turnieju „trójek” w I Otwartych Mistrzostwach Warszawy o Puchar Kinder+Sport.

Chłopcy grali ze zmiennym szczęściem i nierówno. Były spotkania, w których nie kleiło się nic: ani zagrywka, ani rozegranie, ani wykończenie akcji (m.in. mecz MOS I z Metrem przegrany 7:15 w eliminacjach). A już godzinę później w meczu o 5 miejsce zwycięstwo 15-2 z tym samym zespołem.

W końcowej klasyfikacji MOS I zajął 5-te miejsce (apetyty były może większe ale wytłumaczeniem może być fakt, iż najlepszy zawodnik tej drużyny – Michał, 2 tygodnie temu wyszedł ze szpitala po operacji). Łzy i złość po przegranych meczach świadczą o charakterze zawodników. To cieszy. W tej drużynie drzemie olbrzymi potencjał i mamy nadzieję na przyszłe sukcesy.

Bardzo dzielnie walczyły drużyny MOSII i MOS III. Eliminacje przeszli w pięknym stylu, walczyli z zespołami Plasu, Metra, Stolarki bez kompleksów. W półfinałach dali z siebie wszystko, zajęli miejsca 7-9.
-----------------------
Chłopcy z rocznika 1995 startowali w czwórkach.

Najlepiej wypadła I drużyna MOS Wola, zajmując 4. miejsce.
Skład: Michał Ziółkowski, Damian Siuta, Mateusz Żyluk, Czarek Grodzicki
Chłopcy zajeli czwarte miejsce za Plasem ,Zieloną i Metrem. Pozostałe dwie drużyny