Aktualności

14.12.2007

Dwa kolejne wygrane mecze kadetek MOS Wola

Kadetki MOS Wola trenera Stanisława Lizińczyka wygrały dwa kolejne mecze w grupie finałowej Mistrzostw Mazowsza. Dziewczęta wygrały 3:1 z MOS Pruszków na wyjeździe i 3:0 z Ostrołęką we własnej hali, przy ul. Rogalińskiej.

  • Kadetki MOS Wola
    Kadetki MOS Wola

DWA WYGRANE MECZE KADETEK

  

Udanie zakończyły oficjalne rozgrywki w 2007 roku nasze kadetki.


W dwóch ostatnich meczach rozegranych już w grupie finałowej Mistrzostw Mazowsza wygrały w Pruszkowie z tamtejszym MKS MOS  3:1 (-19; 19; 21; 19) oraz z Milandią Nike Ostrołęką  3:0 (18; 15; 12) w sali przy ulicy Rogalińskiej.


Wygrane cieszą, jednak gra naszych dziewcząt pozostawia sporo do życzenia. Udane, widowiskowe akcje, przeplatają się z prostymi błędami popełnianymi we wszystkich elementach sztuki siatkarskiej.


Taka gra może nie przynieść sukcesów w najtrudniejszych meczach ze Spartą, Hubertem czy Legionovią, a te, decydujące o awansie spotkania, jeszcze przed drużyną trenera Lizińczyka.

 


 

Skład zespołu MOS-u WOLA :


Cichocka Karolina, Pietrzyńska Agnieszka, Dąbrowska Kasia, Grzeszczak Kamila, Kowalewska Paulina, Krukowska Weronika, Kobus Agnieszka – Libero, Perlikowska Kamila, Maciurzyńska Klaudia.

 


Przypominamy, że kadetki MOS Wola awansowały do grupy finałowej z zaliczeniem dwóch wygranych po 3:0 spotkań z zespołem UKS 33 Radom.
Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy