Aktualności

07.12.2007

Tomasz Skalski zawodnikiem BT Wózki MOS Wola !

Kolejnego zawodnika pozyskał zespół BT Wózki MOS Wola, występujący w II lidze mężczyzn. Tomasz Skalski , mający za sobą występy w ekstraklasie w Legii Warszawa, Skrze Bełchatów i w AZS Politechnice Warszawskiej, teraz wzmocni BT Wózki MOS Wola.

  • Tomasz Skalski
    Tomasz Skalski

Kolejnym znanym zawodnikiem pozyskanym przez BT Wózki MOS Wola jest Tomasz SKALSKI , mający za sobą występy w CWKS Legia Warszawa, bełchatowskiej Skrze czy w BT Wózki AZS Politechnice Warszawskiej.

Przypomnijmy, że to trzeci, tak doświadczony zawodnik, po Piotrze Szulcu i Bartoszu Szcześniewskim, pozyskany przez beniaminka drugiej ligi BT Wózki MOS Wola, w którym gra wielu młodych siatkarzy, przeważnie juniorów.

 

Sylwetka zawodnika Tomasza Skalskiego :

Data urodzenia:

25.05.1973

Wzrost:

191 cm

Waga:

91   kg

Zasięg z wyskoku do bloku:

310  cm

Zasięg z wyskoku do ataku:

335  cm

 

 

Co Pana skłoniło do gry w BT Wózki MOS Wola  ?

 

-         Na pewno poprzednio udana współpraca z BT  Polska i dyrektorem generalnym tej firmy, panem Zbyszkiem Śliwińskim. Ponadto współpraca z fachowcem, jakim  jest trener Felczak oraz  znajomość z Piotrem Szulcem, z którym razem graliśmy kiedyś w Skrze Bełchatów i w Politechnice Warszawskiej.

-          

Jakie cele stawia przed zespołem sponsor zespołu, BT Polska ?

 

-         Naszym celem, na razie, jest utrzymanie się w drugiej lidze, ale uważam, że powinno się celować  wyżej i grać o pierwszą czwórkę.

 

Czy przy obecnych kłopotach drużyny J.W. Constrution AZS Politechnika Warszawska  , nie miał Pan propozycji gry w tym zespole ?

 

Tak, teraz bezpośrednio miałem taką propozycję, również przed sezonem prowadziłem takie rozmowy, nie jestem jednak tym zainteresowany. Jak kiedyś chciałem zostać, to Politechnika mnie nie chciała, teraz role się odwróciły.

 

Kiedy będziemy mogli zobaczyć Pana na boisku ligowym , bo w treningach uczestniczy Pan  systematycznie ?

 

Niestety, długo musiałem czekać na decyzję  PZPS-u,  ponieważ mój poprzedni klub ( WTS Warka – przyp. autora) zachowuje się nieodpowiedzialnie. Z klubem tym nie łączy mnie żadna umowa, choć czekałem długo, ale na trzy dni przed pierwszym meczem w sezonie  postanowiłem zrezygnować, widząc amatorszczyznę. Teraz robią mi na złość, grając certyfikatem. Zapomnieli już o poprzednim sezonie, a nawet o tym, że mój teść zasponsorował sprzęt dla drużyny.

Cieszę się, że Polski Związek Piłki Siatkowej zajął korzystne dla mnie stanowisko, w tej sprawie i że będę mógł grać.

 

O kilka słów na temat Tomasza Skalskiego poprosiliśmy trenera BT Wózki MOS Wola, Krzysztofa Felczaka.

- Tomek to niesamowity talent w ataku, zawodnik który ze swobodą może rozstrzygać mecze. Poza tym miły i sympatyczny człowiek, który mam nadzieję, pomoże w realizacji naszego celu sportowego.

 

Osiągnięcia Tomasza Skalskiego:

·        Zdobywca Pucharu Polski i srebrnego medalu mistrzostw Polski z CWKS Legia Warszawa,

  •    Brązowy medal Mistrzostw Polski ze Skrą Bełachatów.

dodał: PS

Drukuj
PDF
Powiadom
Powrót

Komentarz (0)

Dodaj komentarz
  • Brak komentarzy